متحده به جمع آوری راه آهن فارس: دولت در دستورالعمل

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

مقامات دولتی باید جمع آوری کرایه پس از توزیع بلیط در میان رشته مهاجران و دانشجویان که در حال سوار شدن قطار ویژه به بازگشت به زادگاه و بیش از این مقدار به هند راه آهن راه آهن کشور گفت: در دستورالعمل تازه در روز یکشنبه.

پس از اجازه می دهد در حال اجرا از Shramik قطار ویژه روز جمعه راه آهن گفت: آن را شارژ sleeper کلاس کرایه اضافی 50 تومان برای یک نقطه-به-نقطه سفر در حالی که آن را نیز اضافه شده است که می تواند هماهنگی و پرداخت مسافران نمایندگی.

این حرکت را به اتهام هزینه برای این قطار گذر گاه مهاجران — بسیاری از آنها شغل خود را از دست — دانش آموزان و دیگران رشته در نقاط مختلف کشور با توجه به ادامه مستند ملاقات با مخالفان.

راجستان معاون وزیر امور خارجه و کنگره رئیس جمهور Sachin خلبان گفت: دولت مرکزی باید تحمل هزینه های. “آنها هیچ درآمد. در چنین شرایطی آنها باید شارژ کرایه…,” او گفت:.

نخوری مرکز حزب کمونیست هند (مارکسیست) دبیر Sitaram Yechury گفت: “این بسیار ناعادلانه است که مسئولیت تمام شده است معطوف به دولت….در مجلس از دولت گفت: آن را با مته سوراخ کردن کل هزینه بازگرداندن سرخپوستان گیر کرده خارج از کشور است. در همان شیوه ای که مهاجران باید به عقب فرستاده شده.”

همایش ملی رهبر Omar عبدالله توییتی مشابه views. “اگر شما گیر کرده در خارج از کشور در طول این COVID بحران این دولت را به پرواز شما را به صورت رایگان اما اگر شما یک کارگر مهاجر سرگردان در دولت دیگر آماده می شود به سرفه کردن هزینه سفر (با اجتماعی فاصله هزینه اضافه)…,” او گفت:.

با توجه به تازه دستورالعمل های راه آهن باید چاپ بلیط قطار به مقصد مشخص شده و بر اساس تعداد مسافران نشان داده شده توسط یک منشاء دولت و بلیط به دولت های محلی قدرت. “دولت محلی قدرت باید دست بیش بلیط به مسافران توسط آنها پاک و جمع آوری کرایه بلیط و دست بیش از کل مبلغ به راه آهن” دستورالعمل گفت.

این راه آهن همچنین گفت: این قطار شدند و در حال اجرا فقط برای کسانی که شناسایی شده اند و مجاز به سفر به ایالات ارسال و دریافت آنها و نه برای عموم مردم. راه آهن حق قطع قطار ویژه عملیات اگر پروتکل های ایمنی در حال مسخره در هر مرحله این وزارتخانه گفت.

“منشاء دولت را اطلاع رسانی دقیق تعداد مسافران سفر در یک قطار است که باید 1200 (یا حداقل 90%) با توجه به ظرفیت…” این دستورالعمل گفت.

Shramik قطار ویژه موظف هستند برای یک مقصد بدون توقف. معمولا آنها باید 24 مربیان با هر یک حامل یک کمی بیش از 50 در محل از کل ظرفیت 72. این قطار را اجرا خواهد کرد برای مسافت بیش از 500 متر.

“ما اطلاع داد که قطار خواهد بود نه توقف در هر ایستگاه در وسط و دولت باید آن را روشن به مسافران عنوان شده اند وجود دارد حوادث که در آن آنها فکر می کردند که می تواند…” به گفته یک مقام به شرط ناشناس ماندن.

این دستورالعمل همچنین گفت: مقامات محلی را به مواد غذایی بسته و آب آشامیدنی به مسافران در مبدا ایستگاه. راه آهن را با ارائه یک وعده غذا در قطار برای سفر بیش از 12 ساعت.

راه آهن وزارت نیز خواسته متحده برای تشویق مسافران برای دانلود Aarogya Setu نرم افزار برای چک کردن وضعیت سلامت مسافران است.

آن را نیز به عهده دولت ارسال مردم به این افراد به ایستگاه های تعیین شده در مقادیر اتوبوس اجتماعی زیر فاصله هنجارهای. همه مسافران را به mandatorily پوشیدن ماسک. مسافران را به نمایش توسط ارسال متحده و تنها کسانی که بدون علائم بیماری کروناویروس (Covid-19) خواهد بود و مجاز به سفر.

متحده نیز تاکنون به ترتیب برای پرداخت های راه آهن به منظور اطمینان از در حال اجرا از این قطار را به ساکنان خود را در بازگشت به خانه. Jharkhand یکی از معدود ساخته شده است که پیش پرداخت به راه آهن برای استقرار 31 قطار ویژه, به گفته مقامات آگاه از تحولات است.

پنج Shramik قطار ویژه اجرا شد در روز جمعه 10 در روز شنبه. به گفته مقامات راه آهن بعید است که برای اجرای قطار نشات گرفته از مناطق مانند دهلی بمبئی و احمدآباد حداقل در حال حاضر.

“وجود دارد هیچ قطار برنامه ریزی شده در حال حاضر, اما ما در حال اجرا هستند (قطار) در اماکن نزدیک…مانند در ماهاراشترا قطار در حال اجرا در بیواندی و Vasai…قطار اجرا شد فقط به این مکان (مناطق قرمز) هنگامی که تقاضا از دولت می آید گفت:” مقام نقل قول شده در بالا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>