متحده آماده به کارگران مهاجر خانه

یک روز پس از وزارت خانه امور (MHA) اعلام کرد راهنمای متحده به بازگرداندن ساکنان خود را — دانش آموزان گردشگران و کارگران مهاجر; بیشتر گذشته — بسیاری از ایالت ها شروع به کار در روز پنج شنبه در آنچه وعده داده می شود شاید بزرگترین چنین ورزش دیده می شود در هند, بازگشت بیش از 10 میلیون نفر به حداقل 25 متحده و اتحادیه سرزمین.

وجود چالش های متعدد درگیر است.

یکی برای انجام این کار بدون قطار که در حال اجرا نیست در حال حاضر متحده خواستار آن است که قطار ویژه مجاز به حمل و نقل مهاجران اما وزارت دستورالعمل باید تا کنون تنها مجاز حرکت اتوبوس ها در جاده ها است. نیز وجود دارد هیچ وضوح در مورد اینکه آیا قطار سر گرفته خواهد شد و پس از مارس 3, زمانی که مرحله جاری در سراسر کشور مستند به پایان می رسد.

دو به انجام این کار در حداقل زمان ممکن و حفظ اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای یک سفر فروشنده مشکل مطرح شده به درجه n ام از پیچیدگی است.

و سه نفر به کافی غربالگری و قرنطینه و امکانات بیمارستان برای کسانی که بازگشت معمولا به روستایی کشور ،

بیهار ساخت و ساز ساختمان وزیر Ashok Chaudhary اذعان کرد برخی از این. در یک مصاحبه به آنی گفت: “ما اطلاعات حدود 2.5 میلیون مهاجر کارگران (از دولت). اگر ما به دنبال اجتماعی فاصله هنجارهای یک اتوبوس می تواند حمل 15-20 مردم…” با توجه به این محاسبه چودری گفت: تا حدود 170,000 اتوبوس مورد نیاز خواهد بود را به کارگران در همان زمان. پس از آن وجود دارد ثبت نشده کارگران و دانشجويان رشته در سراسر کشور ،

Chaudhary مشاهدات برجسته کردن چالش های هر دولت است که انتظار می رود به صورت البته به درجات مختلف.

این مرکز با این حال نشان داده است که خواندن دقیق از صفحه اصلی دستورالعمل وزارت خواهد شد نشان می دهد که وجود دارد این است که یک عمل کلمه که توصیف دامنه آن — رشته. یک مقام دولتی است که بخشی از فرایند تصمیم گیری گفت که منظور ساخته شده بود آن را روشن است که این اعمال به آن دسته از کارگران زائران دانش آموزان و دیگران بودند که رشته — و آن را یک “رایگان برای همه”. “اگر یک کارگر است که در خانه می گویند دهلی یا Gurugram که در آن او کار می کند باید آن را نمی توان به عنوان رشته.”

این مطالعه از این جهت به این معنی است که ترتیبات باید در درجه اول ساخته شده حدود 1.5 میلیون نفر از مردم که در حال حاضر قرار دارد در هزاران نفر از اردوگاه. رسمی نقل قول شده در بالا گفت که این انتقال به رئیس وزرای دولت, وزیر راجیو Gauba در جلسه یکشنبه گذشته. “اگر وضعیت به نظر می رسد گرفتن از دست, این مرکز می تواند تغییر قوانین دوباره” او هشدار داد.

اما ممکن است این تمایز سخت برای پیاده سازی بر روی زمین برای هر دو دسته از مهاجران و کسانی که در اردوگاه ها و کسانی که در اجاره, اقامت, اما می خواهم به بازگشت ثبت نام کرده اند با دولت های ایالتی. هر دولتی را پیدا خواهد کرد آن را دشوار برای ترک خود بیحال شدن در کشورهای دیگر — به خصوص زمانی که آنها در حال ناآرام و می خواهید به بازگشت.

از این رو برنامه ریزی در حال انجام است با یک چشم بر همه مهاجران که می خواهید به بازگشت و سر و صدا رشد کرده است برای قطار ویژه با ایالات مانند Maharashtra, Jharkhand, Rajasthan, Bihar, Punjab و کرالا پیوستن به گروه کر.

“در وضعیت غالب, اتوبوس, سفر بی خطر نیست. و وجود محدودیت اجتماعی را حفظ فاصله در اتوبوس. بنابراین ما می خواهیم راه آهن به اجرا توقف قطار برای آنها (کارگران و دیگران)” کرالا وزیر Pinarayi Vijayan گفت. راجستان وزیر Ashok Gehlot گفت: قطار ویژه را تسهیل بازگشت سریعتر از کارگران و حمایت از تقاضا است. بنابراین پنجاب وزیر Amarinder سینگ و بیهار معاون وزیر Sushil مودی.

راه آهن وزارت تا کنون مدعی است که از آن ساخته شده است هیچ تصمیم بر اجرای قطار ویژه, اما یک مقام رسمی گفته است که با توجه به پیشنهادات و انتظار یک کلمه نهایی از وزارت. “این وزارت خانه را به تماس به زودی. فاز عاقلانه برنامه خواهد شد پیش نویس توسط هر منطقه بر اساس انتظار می رود جمعیت” این مقام ارشد گفت که به شرط ناشناس ماندن.

تا پایان روز شنبه, چندین ایالت از جمله اوتار پرادش, Bihar, West Bengal و Madhya Pradesh, اعلام کرد که آنها در حال حاضر منصوب گره مقامات, به عنوان, آموزش های این مرکز به منظور هماهنگی با دیگران و نهایی پروتکل. آنها همچنین با صدور دستورات به مقامات منطقه به راه اندازی امکانات برای چک آپ پزشکی از عودت در مرز و مسکن آنها را در قرنطینه مراکز.

با توجه به برآورد دولت حدود 10 میلیون نفر مهاجر کارگران به رشته در سراسر کشور به ویژه در کشورهایی مانند پنجاب گجرات, Maharashtra, کرالا, کارناتاکا و تامیل نادو. حمل و نقل از کارگران مهاجر به تنهایی برآورد شده است نیاز به 500,000 اتوبوس اگر مرکز اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای در حال اجرا و آنها حمل و نقل در حدود همان زمان.

اوتار پرادش خود را اعلام کرد برنامه های خود را برای حمل و نقل از یک میلیون نفر از کارگران روز سه شنبه خود را یک روز قبل از دستورالعمل های صادر شده. و در روز پنج شنبه مقامات وزارت امور خارجه گفت: آنها سعی خواهد کرد برای بازگرداندن بسیاری از کارگران در عرض یک هفته. تا هند پرجمعیت ترین ایالت در حال حاضر به ارمغان آورد 270,000 کارگران از دهلی نو و هاریانا. آن چالش بعدی این است که حمل و نقل 1.5 میلیون نفر از کارگران.

ماهاراشترا یک مقصد های مورد علاقه از کارگران مهاجر به خصوص از هند شرقی — مسکن نزدیک به یک میلیون کارگر از کشورهای دیگر. دولت صادر شده اطلاع رسانی در پنجشنبه اجازه می دهد حمل و نقل از رشته کارگران زائران و دانش آموزان است. کشورهای دیگر را برای ارسال اتوبوس به بازگشت ساکنان خود را.

در حالی که راجستان است که منصوب 19 dodol افسران را حدود 700,000 کارگران با ارسال ناوگان اتوبوس به کشورهای دیگر, Madhya Pradesh اضافی دبیر کل ICP Keshri گفت: مقامات منطقه خواسته شده است به دنده تا برای ورود تعداد زیادی از کارگران در طول چند روز آینده.

ماموت لجستیکی ورزش است که در نتیجه مستند هند اجرا با چند ساعت متوجه شروع مارس 25. این در اصل انتظار می رود برای پایان دادن به در مارس 14, اما تمدید شد آوریل 3. این مستند بود که با هدف کند کردن روند گسترش این بیماری کروناویروس (Covid-19) و به هند زمان برای ارتقاء سلامت خود و زیرساخت ها است. اما آن را به سمت چپ حدود 10 میلیون کارگر شناور و با هیچ راهی برای بازگشت به خانه در صورت عدم وجود حمل و نقل عمومی. بسیاری شغل خود را از دست. برخی از تصمیم به راه رفتن به خانه. دولت راه اندازی امداد اردوگاه به خانه کارگران مهاجر اما بسیاری از ناآرام باقی می ماند. در مارس 13, یک روز قبل از فاز اول این مستند به پایان رسید, پس از شایعات در مورد قطار ویژه برای کارگران مهاجر هزاران نفر فرود در بمبئی Bandra ایستگاه. علاوه بر کارگران مهاجر در امداد اردوگاه تعداد زیادی از مهاجران را در خود اجاره ای اقامت و باقی می ماند ممکن است مستند نشده در مرکزی لیست.

با هیچ نشانه ای از پایان پیش از موعد به مستند برخی از کشورها مانند تا تصمیم به استفاده از اتوبوس برای حمل و نقل کارگران خود را از کشورهای همسایه. دیگران از جمله پنجاب و بیهار به دنبال دستورالعمل از اتحادیه دولت در این. این موضوع نیز مطرح شده در جلسه چهارم در این بیماری همه گیر در بیش از یک ماه بین نارندرا نخست وزیر و رئیس وزرای متحده در روز دوشنبه. دستورالعمل شد و در نهایت صادر شده در روز چهارشنبه.

این MHA سفارش گفت: کارگران مهاجر دانش آموزان گردشگران و زائران و افراد دیگر رشته در کشورهای دیگر باید مجاز به حرکت می کند. همه کشورها به منظور گفت: باید تعیین گرهای مقامات که باید با ثبت نام از این افراد است. ارسال و دریافت متحده پس از آن باید مشورت و توافق با یکدیگر در مورد “جنبش جاده”. کسانی که آرزو به سفر باید تحت غربالگری و تنها کسانی که بدون علامت می تواند ادامه. منظور گفت: اتوبوس ها باید استفاده شود برای فعال کردن جنبش — و این باید sanitised و اجتماعی فاصله نگهداری در ترتیبات صندلی. ایالات متحده و اتحادیه سرزمین در این راه باید اجازه می دهد جنبش از جمله اتوبوس.

روشن است که این روند می تواند هفته. یک اتوبوس می تواند به جای برخی از 60 نفر; اجتماعی فاصله که پایین می آید به حدود 20. و یک بمبئی-لکنو سفر و یا یک دهلی نو-پتنا یک (اکثر کارگران مهاجر هستند و از بالا و بیهار) نیاز به پوشش 1,376 متر و 1,085 متر بود.

ایالات متحده همچنین نیاز به اطمینان حاصل شود که کارگران نمی حامل ویروس. و آنها شروع به آماده سازی برای این اثر است. هر کارگر بازگشت به اوتار پرادش و راجستان اسکن خواهد شد در مرزها و قرنطینه. پس از 14 روز و اتوبوس آنها را به خانه خود را در منطقه تنها در صورتی که هیچ نشانه ای از Covid-19. کسانی که با داشتن علائم خواهد بود بستری در بیمارستان. در Odisha و Chhattisgarh قرنطینه مراکز راه اندازی شده اند در ساختمان های دولتی از جمله مدارس و مراکز بهداشت محلی در مناطق روستایی است. “همه منطقه جمع شده اند و به کارگردانی اطمینان حاصل شود که هیچ مهاجرین بازگشته وارد کرد بدون اینکه در یک قرنطینه” گفت: Chhattisgarh دبیر کل RP مندل.

Sanjay Jha, بیهار وزیر برای آب و منابع ملی دبیر کل Janata Dal (ایران) گفت: “روند ثبت نام را آغاز کرده است. و هنگامی که ما آنها را به دولت ارائه خواهد شد مواد غذایی, سرپناه و حتی ظروف و دیگر نیازهای اساسی به کسانی که در قرنطینه پناهگاه و یا در انزوا مراکز اگر آنها یافت می شود مثبت است.”

مقامات دولتی همچنین گفت: تعداد تماس های خود را به کمک خطوط به طور قابل توجهی افزایش یافته است از آنجا که مرکز تصمیم گیری اجازه می دهد کارگران مهاجر و دیگران به بازگشت به خانه.

عبدالرحیم, 34, یک کارگر ساختمانی در گیر رانچی را Lowadih منطقه, نام, West Bengal دولت تلفنی در روز پنج شنبه صبح. “آنها به ما اطمینان داد که آنها را خیلی زود او گفت:” مشخصه مبارک.

یک مقام رسمی از Uttarakhand دولت است که نمی خواهم نام برد و گفت: “MHA دستورالعمل به دنبال خواهد داشت. ما در حال حاضر شروع به دریافت تماس های تلفنی از مردم در کمک به خط که راه اندازی شد فقط بعد از این مستند آغاز شد.”

(با حالت ورودی)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر