مقامات در کشورهای دیگر علاوه بر کرالا ثبت نام کرده اند موارد در برابر جبهه از هند (PFI) فعالان برای درگیر شدن در ادعا های ضد ملی و فعالیت های, با توجه به وزارت امور خارجه افسران پلیس که ارائه این اطلاعات به فدرال صفحه اصلی وزارت.

در 4 دسامبر 2019 در وزارت خانه به دنبال کسب اطلاعات از تمام متحده در مورد موارد ثبت شده در برابر PFI فعالان از نوامبر 2016 به نوامبر سال 2019 برای ضد ملی فعالیت است. وزارت به دنبال جزئیات از موارد در برابر PFI اعضای ثبت شده در فعالیت های غیر قانونی (پیشگیری) قانون سال 1967 و بخش های مختلف از قانون مجازات اسلامی به خصوص بخش 153A و 153B که مقابله با ضد ملی و فعالیت های, با توجه به وزارت نامه.

در این نامه نوشته شده بود قبل از اوتار پرادش و آسام دولت به دنبال ممنوعیت PFI در آخرین هفته از ماه دسامبر این ادعا که این گروه پشت تظاهرات خشونت آمیز در برابر تابعیت (متمم) قانون. در آسام پنج نفر کشته و در اوتار پرادش 21 نفر کشته در تظاهرات علیه کا, که به دنبال به سرعت در مسیر اعطای تابعیت به هندو و مسیحی و سیک, بودایی, Jain و پارسی مهاجران از افغانستان و بنگلادش و پاکستان است.

این اوتار پرادش پلیس در حالبازداشت 108 فعالان PFI در سراسر 13 ولسوالی دولت در چهار روز گذشته تا اضافی دبیر کل (صفحه اصلی بخش) Awanish Awasthi گفت: در روز دوشنبه. در دسامبر 2019 پلیس دستگیر 25 PFI, اعضای, جمله, دولت, رئیس جمهور, دولت خزانه دار و بخش مسئول بہرائچ, بربنکی و بنارس.

Awasthi گفت: این سازمان فعال در مناطق مانند درسی بیجنر, Muzaffarnagar گندا, Baraich و اکبرپور و حال گسترش در چند سال گذشته است. او همچنین گفت که PFI گرفتن بودجه از خاورمیانه و پدر و مادر خود را در کرالا است.

این آسام پلیس دستگیر شده بود دو PFI رهبران Animul Haque, PFI دولت افغانستان و سازمان آسام مطبوعات, منشی, Muzamil Haque خود را به اتهام دست داشتن در خشونت آمیز ضد کا تظاهرات در دولت است. آنها با اتهام غیر قانونی, مجلس, شورش, نافرمانی, حمله کیفری و ارعاب.

صفحه اصلی وزیر Himanta Biswa سرما گفت که PFI فعال بود در 22 ایالت 33 مناطق با بیش از 20 ، 000 عضو دارد. او همچنین ادعا کرد که دولت تا به حال اثبات PFI اعضا در تلاش برای آسیب آسام دبیرخانه در تاریخ 12 دسامبر زمانی که ضد کا تظاهرات بودند در اوج خود است. PFI را آسام فصل را رد کرده است دولت ادعا می کند.

پاسخ دادن به صفحه اصلی وزارت نامه راجستان پلیس گفت: شش مورد ثبت شده بود در مقابل اعضای سازمان بین ماه های نوامبر 2016 و نوامبر 2019.

“سه مورد در برابر PFI اعضای ثبت نام شده در Subhash نگر ایستگاه پلیس از بیلوارا دو در بوندی Kotwali و یکی در Bhawanimandi از Jhalawar,” گفت: یک افسر پلیس که نمی خواهید به توان نام برد. “در سه مورد در بیلوارا و یکی در بوندی شارژ ورق واصل شده اند و موارد تحت محاکمه است.”

دو مورد در بخش 153B از IPC, تسلیم در بوندی Kotwali و ژلور تحت بررسی هستند گفت: ارشد راجستان افسر پلیس که نخواست نامش فاش شود. راجستان مدیر کل پلیس Bhupendra سینگ گفت: پلیس نگه می دارد یک چشم بر تمام فعالیت های سازمان. “این بخشی از پلیس,” او گفت: امتناع از بحث به طور خاص در مورد PFI.

حداکثر تعداد موارد ثبت شده در برابر PFI از نوامبر 2016 به نوامبر سال 2019 شد در کرالا است. با توجه به کرالا پلیس در این سه سال 104 مورد در درجه اول برای تحریک جمعی از تنش و درگیری های خشونت آمیز اقدام به قتل و تحریک آمیز sloganeering در اختیار داشتن اسلحه غیر قانونی, مجلس, فتنه و قتل ثبت نام کرده بودند در برابر PFI.

به گفته پلیس PFI کارگران گفته می شود درگیر در حداقل پنج قتل در کرالا در سه سال گذشته است. در ژانویه 2018 Shyama پراساد یک Akhil Bharatiya Vidyarthi Parishad فعال شد چاقو به مرگ در Kommeri در Kannur و چهار PFI کارگران دستگیر شدند. در سال 2018 ژوئن Abhimanyu یک دانشجويان فدراسیون نخست وزیر هند شد و با چاقو به مرگ در محوطه مهاراجه کالج در Ernakulam و همه بازداشت شدگان در مورد PFI کارگران است. در سال 2019 ژوئیه کنگره کارگر P Noushad شد چاقو به مرگ در چوککد نزدیکی پرور و شش PFI کارگران دستگیر شدند.

در کشور همسایه تامیل نادو PFI فعالان درگیر شده اند در برخی موارد. در فوریه 2019 آنها متهم به قتل یکی از تانجاوور منطقه برای مخالفت خود را برای تبلیغات مذهبی ملی تحقیقات آژانس (نیا) گفت: در یک بار-ورق ظ در مرداد 2019. تامیل نادو واحد PFI را رد کرده است نقش خود را در قتل و متهم نیا از هدف قرار دادن آن را به نمایندگی از دولت مرکزی است.

مقامات پلیس از برخی کشورهای دیگر گفت که هیچ مورد ثبت شده بود در برابر PFI فعالان ضد ملی فعالیت است. این کشورها بودند ماهاراشترا, آندرا پرادش, Telangana, Uttarakhand غرب بنگال و بیهار.

“PFI هرگز فعال در بنگال و وجود داشته است هیچ موارد بین 2016 و 2019 گفت:” Surajit Kar Purakayastha یک مشاور امنیت به دولت بنگال غربی و مدیر کل سابق پلیس است. این PFI به دنبال کسب اجازه از مورشیدبد دولت منطقه خود را به نگه دارید ضد کا تجمع در ژانویه 5, اما رد شد اجازه.

مدیر کل اضافی از پلیس (نظم و قانون) Telangana, Jitender (که با استفاده از تنها نام او) گفت: عمده موارد بوده است در برابر PFI فعالان در دولت تا حال حاضر. “در واقع وجود دارد بسیاری از فعالیت های PFI در Telangana به جز در برخی از اماکن مانند Jagitial و نیزمبد که در آن آن را به طور کامل پایین کلید. وجود دارد می تواند یک یا دو پراکنده موارد اما نه بسیار جدی در طبیعت,” او گفت:.

PFI یک فدراسیون تشکیل شد که در سال 2006 به عنوان جانشین به جبهه دموکراتیک ملی (NDF) آمده است تحت اسکنر اتحادیه وزارت به اتهام تحریک تظاهرات در برابر کا ملی و ثبت نام از شهروندان در اوتار پرادش.

این PFI انکار اتهامات اعضای آن درگیر بودن در ضد ملی فعالیت است. “در حال حاضر برخی از کانال های تلویزیونی و احزاب سیاسی در یک مسابقه به سرزنش PFI. آنها نیاز به یک قربانی و می خواهید برای منحرف کردن توجه,” دولت, دبیر سازمان, C P محمد بشیر گفت: در ژانویه 29.

(با ورودی از دولت دفاتر)

سفارش ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de