دولت عاقلانه تغییرات در قوانین جدید مرخصی شهروندان گیج

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

شما می توانید رفتن به دفتر ؟ می تواند به شما رانندگی اتومبیل خود را در سراسر به بعد دولت بعدی یا شهرستان ؟ شما می توانید حمل و نقل عمومی ؟ شما می توانید حتی کوتاه کردن مو ؟

در 25 مارس روز هند تحمیل مستند برای جلوگیری از گسترش این بیماری کروناویروس, پاسخ به همه این پرسش ها بود توجهی ندارد. وجود یک حکومت و همه شهروندان به رعایت محدودیت.

امروز حتی به عنوان مستند 4.0 کردم رسما تمدید مه 31, پاسخ به سوالات است — بستگی دارد; بستگی به جایی که شما هستند و که دولت صلاحیت اتخاذ کرده است چه قوانین.

بنابراین اگر شما در دهلی نو شما نمی توانید یک برش مو و باید به زندگی می کنند که با ریش یا ژولیده نگاه برای برخی از زمان, اما اگر شما در تریواندروم شما می توانید راه رفتن به یک سالن. اگر شما در Gururgram یا نیدا شما می توانید درایو را به دهلی نو — اما اگر شما در دهلی نو شما نمی ممکن است قادر درایو به Gurugram یا نیدا. اگر شما در بنگلور شما می توانید کار در دفتر در ظرفیت کامل. اما اگر شما یک دفتر در بمبئی دفتر خود را می توانید تنها یک سوم از کارکنان. اگر شما در کلکته و نیاز به یک سریع خودرو سواری با همسر خود هر دو شما می توانید هاپ در یک خودرو ریکشا. اما اگر شما در دهلی نو هر دو از شما خواهد شد که به طور جداگانه برای دو اتومبیل.

این اغلب سردرگم, مجموعه ای از قوانین نماد مستند 4.0. طرفداران می گویند بهتر است بازتابی از واقعیت های محلی, با آمریکا در حال حاضر با داشتن قدرت تصمیم گیری مناطق و میزان فعالیت در هر منطقه; دیگران بر این باورند که این باعث ایجاد سردرگمی برای افراد و شرکت ها و حتی دولت های محلی مقامات.

Hindustantimes

نگاهی به شرکت های.

یک شرکت در دهلی و بنگلور, مارس آغاز شده عملکرد از سه شنبه اما دفتر آن در کسب و کار سرمایه از هندوستان, Mumbai, باقی مانده بسته با توجه به مستند. ماهاراشترا دولت تصمیم گرفته است برای به اجرا درآوردن مستند 3.0 مقررات در بمبئی است که در آن تنها 33 درصد از کارگران مجاز در غیر مهار مناطق. هجده از 27 شهرداری شرکت ها در کشور از جمله در داخل و اطراف بمبئی در منطقه قرمز در نتیجه محدود کردن جنبش مردم است.

“آن (محدودیت در بمبئی) ایجاد کرده است برخی از مشکلات عملکردی برای ما به عنوان دفتر مرکزی ما در بمبئی” گفت: بنگلور-سیستم های مبتنی بر تحلیلگر Srinivasa Murthy, کار کردن با یک شرکت چند ملیتی فناوری اطلاعات شرکت. اکثر شرکت ها تا به حال به معرفی شهرستان-کاری خاص پروتکل به عنوان مستند هنجارهای یکسان نیست در تمام شهرستانها. “این به ما اضافه شده کار می کنند اما ما باید برای مقابله با آن” اظهار نظر یک مدیر منابع انسانی در یک دوم بنگلور بر اساس آن شرکت های که مایل به نقل از او به عنوان مجاز به صحبت می کنند به رسانه ها.

و یا حمل و نقل عمومی.

پس از 56 روز حمل و نقل عمومی — اتوبوس و تاکسی و خودرو rickshaws — بازگشت به بسیاری از شهرها با شهر های مختلف هنجارهای. در کلکته تنها 20 مسافر در اتوبوس مجاز است. در بنگلور, اتوبوس می تواند اجرا شود تا نیمی از ظرفیت آن است. خودرو در بنگال می توانید حمل دو مسافر و در دهلی تنها یک. اما سهولت در محدودیت است و اغلب ترجمه شده به مسافران وجود دارد به نظر می رسد احتیاط.

و یا بین دولت سفر.

در حالی که دهلی نو, Uttar Pradesh و هاریانا دولت اجازه داده اند بین دولت سفر دولت در نویدا و Gurugram باید ممنوع آن است. در ماهاراشترا حتی بین منطقه سفر دشوار است. کسی نمی تواند وارد بمبئی از مناطق همسایه از بمبئی نو و تانه. با توجه به انبوه interlinkages وجود دارد که بین این مراکز شهری زندگی برای بسیاری آمده است به وقفه حتی اگر یکی به هاپ در سراسر یک منطقه مجاور برای کار مقاصد پزشکی یا خانواده بازدیدکننده داشته است.

وجود دارد حتی بزرگتر با موضوع سفر از راه دور با شهروندان در از دست دادن در صورت عدم وضوح است. KC Jain یک بازمانده سرطان, زندگی در Vishal Khand منطقه از لکنو می خواستم به درایو را به جوداپور را به همسر خود را به عقب. اعمال او به صورت یک e-pass که رد شد. او نمی داند که به رویکرد و اینکه آیا او اجازه خواهد داشت برای سفر بدون تصویب در مستند 4.0. “همسر من گیر کرده است در راجستان برای نزدیک به دو ماه و من می خواهم به عقب بر گردیم او” او گفت:.

و یا کسانی که اهمیت در حفظ ظاهر است بصورتی پایدار و محکم تاسیس کردم در این دوره از مستند و اجتماعی فاصله — آرایشگاه و سالن.

کرالا و پنجاب اجازه داده اند آرایشگر مغازه ها. دهلی نو و بمبئی ندارد. Uttarakhand و راجستان آمده اند تا با شرایط سخت — تنها یک فرد است که اجازه داده می شود در داخل یک آرایشگاه در یک زمان وجود دارد و باید مناسب ارائه ماسک sanitisers حرارتی و اسکنر. اوتار پرادش و Madhya Pradesh اجازه خواهد داد که سالن و آرایشگاه و مغازه ها از پنج شنبه. که در آن سالن ها باز hair cuts مجاز — اما نه صورت خدمات.

و تجربه یک برش مو خود به خود تغییر کرده است برای هر دو مشتری و آرایشگر. یوسف Mathew راه می رفت به یک سالن در تریواندروم حمل خود را حوله برای کوتاه کردن مو خود را برای اولین بار در طول مستند و شگفت زده شد خود را به پیدا کردن آرایشگر پوشیده شده بود از سر تا پا در یک دنده محافظ. “من هرگز تصور چنین صحنه,” او گفت: به عنوان دو مشتری خود را مو انجام می شود در دور گوشه. در روزهای عادی او را وارد بسته بندی مطبوع سالن و منتظر نوبت خود را بر روی مبل در حال تماشای محلی Malayalam کانال های سرگرمی.

Abhay Girdhar صاحب یک Ludhiana بر اساس سالن گفت: آنها در حال ارائه خدمات مرتبط با “پوست و بدن” برای جلوگیری از تماس مستقیم با مشتریان. “مشتریان نیز مجاز به ورود بدون ماسک و کفش را پوشش می دهد. همچنین هیچ کس مجاز به همراهی کسی که انتصاب,” او گفت: تخمگذاری خود را زیر مجموعه ای از قوانین به یک دولت گسترده حکومت در یک گسترده ملی در چارچوب.

و به همین دلیل در این مرحله جدید از مستند 4.0, اگر شما می خواهید برای دریافت یک برش مو اگر شما می خواهید برای دیدن یک دوست, اگر شما می خواهید برای رفتن به محل کار اگر شما می خواهید به درایو در سراسر چند متحده برای دیدار با پدر و مادر خود را, بررسی قوانین ، محل سکونت خود را تعیین خواهد کرد آزادی خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>