دولت های ورزشی وزرای مختصر Rijiju در نقشه راه برای ارسال COVID-19 سرگیری

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

ورزشی وزرای 18 متحده و سرزمین های اتحادیه روز سه شنبه در جریان اتحادیه وزیر ورزش Kiren Rijiju در پست خود COVID-19 سرگیری برنامه های باز بعد از دو روز نشست مجازی به گچ یک راه رو به جلو در میان همه گیر.

دولت وزرای ستایش اقدامات انجام شده توسط این وزارتخانه برای ترویج مردمی در سطح ورزشی و همچنین المپیک-سطح آموزش در تمام متحده است.

“وزرا و افسران ساخته شده برخی از پیشنهادات ارزشمند در مورد ورزش و جوانان در امور مربوط به مسائل…جریان من در مورد آماده سازی خود را برای پست COVID — از راه های شروع به رویدادهای ورزشی و آموزشی برای ورزشکاران” Rijju گفت: در بیانیه ای پس از این نشست است.

نمایندگان از آندرا پرادش آسام Chattisgarh, Gujarat, Haryana, هیماچال پرادش, Jammu and Kashmir, کارناتاکا, کرالا, Ladakh, ماهاراشترا, Odisha, Punjab, Rajasthan, Tamil Nadu, Telangana, Uttarakhand و بنگال غربی که برای شرکت در نشست روز سه شنبه.

در کشورهای دیگر/UTs خواهد بود در این کنفرانس در روز چهارشنبه. “متحده در حال انجام یک کار بسیار خوب و وزارت از نزدیک هماهنگ کننده با آنها. من مطمئن هستم ما خواهد آمد با یک نقشه راه برای راه رو به جلو در پایان کنفرانس” Rijiju گفت: در حالی که پرداختن دولت وزیران.

راه اندازی یک Khelo هند دولت مرکز تعالی (KISCE) در هر دولت و در زیر یک دولت و یک ورزش’ سیاست یافت نفع ایالات متحده با توجه به Rijiju.

وزیران و مقامات نشان داد علاقه زیادی به اتخاذ یک ورزش است که در آن دولت به طور سنتی قوی است.

“ما در وزارت کشور کمک خواهد کرد و صندوق متحده در تلاش برای رسیدن به تعالی در یک یا دو ورزش است. این KISCEs تبدیل خواهد شد dodol مرکز برای یک ورزش خاص که در آن ورزشکاران می تواند مرتب در سطح جهانی امکانات برای بازی های المپیک” Rijiju گفت.

“متحده همچنین می توانید انتخاب کنید برای آموزش ورزشکاران در سایر رشته های ورزشی از جمله ورزش های سنتی اما تمرکز باید در یک یا دو رشته.” دولت نمایندگان گفت که راه اندازی 1000 Khelo هند مراکز در تمام ولسوالی در سراسر کشور کمک خواهد کرد تا نه فقط شیر استعداد های محلی و همچنین ایجاد فرهنگ ورزش در کشور است.

چندین ایالت به اشتراک گذاشته شده خود را از داستان های موفقیت در ترویج مردمی در سطح ورزش است.

در این جلسه همچنین در مورد راه هایی برای تعامل بیشتر داوطلبان از نهرو Yuva Kendra Sangathan (NYKS) و طرح ملی خدمات (NSS) به ترویج طرح های مختلف در سطح دولت است.

“این NYKS و NSS داوطلبان باید یک کار ستودنی انجام کار در کنار مدنی دولت در طول COVID-19. وجود دارد در حال حاضر 75 لاخ داوطلبان و ما تصمیم گرفته اند که این تعداد تا 1 کرور در باز کردن 2,” Rijiju گفت.

“به این کشور باز می شود تا ما داوطلبان را ایجاد آگاهی در میان همه بخش های جامعه مانند کشاورزان و صاحبان کسب و کار کوچک و دیگران در مورد منافع مستقیم است که آنها می توانید از طریق بودن و متکی به خود.” وی از ایالات متحده برای ترویج داوطلبان و حمایت از آنها به کار بهتر است.

“آنها خواهد شد مشغول به کار به طور مستقیم با دولت های منطقه با حداقل مداخله از مرکز.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>