کارکنان ترک ما چنگدو کنسولگری تحت امنیت بالا به عنوان مهلت

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

کارکنان کنسولگری آمریکا در چنگدو ساخته شده نهایی تلاش برای روشن شدن محل در روز یکشنبه به عنوان امنیت باقی مانده خارج جلوتر از شنبه بسته شدن دستور پکن چین-روابط ایالات متحده همچنان به بدتر.

یک مینی توریستی جو غالب در خارج از مرکز در یک خیابان درخت پوشیده یکشنبه داغ به عنوان تماشاچیان مشترک پیاده رو فضای با ده ها تن از لباس شخصی و پلیس لباس شخصی مقابل در ورودی.

تعطیلی کنسولگری در هوستون و چنگدو را تشدید وخامت شدید روابط بین دو اقتصادهای بزرگ است که در حال حاضر خود را بدترین در دهه در میان اختلافات بر تجارت و تکنولوژی Covid-19 pandemic چین ادعای ارضی در دریای چین جنوبی و سرکوب در هنگ کنگ.

پلیس از مردم خواست حرکت در زمانی که جمعیت تشکیل شده در خارج از کنسولگری به عنوان تماشاچیان در زمان عکس ها و ویدئوها از انتظار آنها خواهد بود آخرین بار به دیدن ترکیب ما در دست. خیابان بسته شد به ترافیک به جز کنسولی و یا وسایل نقلیه پلیس اجازه دهید از طریق پلیس.

چین روز جمعه دستور بسته شدن چنگدو کنسولگری در جنوب غربی از ارائه سیچوان. این بدان معناست که یک تخلیه مهلت 10 صبح (0200 GMT) روز دوشنبه با توجه به سردبیر یک دولت-اجرای تلخیص.

در هوستون در روز جمعه یک گروه از مردان همراه با وزارت امور خارجه آمریکا رسمی دیده می شد مجبور به باز کردن یک درب در چینی کنسولگری مدت کوتاهی پس از ما بسته سفارش اثر در زمان برای یک مرکز است که وزیر امور خارجه مایک Pompeo به نام “یک مرکز جاسوسی و سرقت مالکیت معنوی”.

یک مربی که تا به حال شده است در چنگدو کنسولگری محل در شنبه چپ در صبح روز یکشنبه. معلوم نیست چه کسی یا چه چیزی در داخل بود. از جمعه کارکنان دیده شده است آمدن و رفتن و از جمله حداقل یک با یک چمدان. حذف ون وارد و چپ در روزهای شنبه و یکشنبه.

“چین واکنش متقابل” گفت: 63 ساله ساکن محلی که تنها به نام خانوادگی خود را یانگ. وضعیت “بسیار تاسف.”

در چنگدو پلیس حساب کاربری Weibo شبیه به توییتر برخی از شهروندان درخواست شد مقامات ملایمت نسبت به یک مرد که روشن آتش بازی در خارج از کنسولگری جمعه.

“من معتقدم که کشور ما آنقدر قدرتمند است پس از آن توانایی که مسئولیت رسیدگی به آن را به درستی و به ارائه ایمنی به اندازه کافی” گفت: 25 سال مالی کارگر surnamed ژائو هنگامی که او در گذشت کنسولگری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>