سرینگر شهردار می گوید کارگران شهرداری مورد ضرب و شتم توسط پلیس

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط عادل Akhzer | سرینگر | منتشر شده: شنبه, 16 آوریل سال 2020 12:56:43 am

coronavirus jammu kashmir, kashmir mayor, Junaid Mattu, kashmir covid 19 cases یک صفحه نمایش گرفتن از ویدئو به اشتراک گذاشته شده توسط سرینگر شهردار (Sourcr: توییتر/Junaid_Mattu)

سرینگر شهردار Junaid Mattu روز چهارشنبه ادعا کرد که سرینگر Municipal Corporation (SMC) کارگران “هستند که مورد ضرب و شتم سیاه و سفید و آبی بارها و بارها” توسط جامو و کشمیر پلیس باعث زور به راه اندازی یک پرس و جو به این موضوع است.

گفت که SMC همواره در خط مقدم از سرینگر نبرد در برابر COVID-19, Mattu در توئیتر خود نوشت “پس از چندین نمونه از کارگران بهداشت که به طرز وحشیانه ای مورد ضرب و شتم توسط پلیس در سرینگر من دوباره به ارمغان آورد و موضوع را به اطلاع SSP سرینگر دیروز – همراه با این فیلم – که در آن SMC کارکنان خاص بودن را کوبید مورد آزار قرار گرفته – به عنوان اگر برای سرگرمی او گفت:” در توییتر. او همچنین یک ویدیو کوچک که ظاهرا نشان می دهد پلیس ضرب و شتم دو نفر که Mattu مدعی شد SMC کارگران است.

هنگامی که تماس سرینگر SSP Haseeb مغول گفت: هند اکسپرس “بله او (Mattu) به نام من (شب گذشته)… آن را (روز حادثه) می تواند یک انحراف شخصی و واکنش یک فرد بر روی زمین… ما جلسه توجیهی پسران ما. ما پرس و جو. پلیس یک نظم بخش و حتی اگر وجود دارد یک انحراف ما آماده هستند برای اصلاح آن. من تنها مسئله این است که ما نباید politicise از جمله مسائل مربوط به آن و این زمان.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>