سه سال پیش Kidambi Srikanth و اندونزی مربی Mulyo Handoyo زده یک همکاری که منجر هندی shuttler به اوج بدمینتون. در یک تاول اجرا Srikanth رسیده نهایی از پنج Superseries حوادث در یک سال برنده چهار نفر از آنها و از دست دادن تنها به هموطن B سای Praneeth که هم روت تحت Handoyo. Srikanth به طور خلاصه شد جهان شماره 1, only دوم هندی نر پس از Prakash Padukone برای رسیدن به این شاهکار.

اما پیروزی های خشک شده و از آنجا که اندونزی که هدایت افسانه ای Taufik Hidayat به 2004 آتن و المپیک طلا چپ هند سواحل در پایان سال 2017 پس از نه ماه از روی لئامت دادن.

در این پست Handoyo دوره آندرا shuttler تنها موفق به رسیدن به دو فینال—2018 بازی های کشورهای مشترک المنافع و 2019 هند, باز از دست دادن هر دو.

در حال حاضر با المپیک صلاحیت بلندی 26 ساله Srikanth است که در نیاز مبرم به نتایج خوبی او به تازگی اعتراف کرد که او یک “کمی نگران” در مورد ساخت برش.

در حالی که Srikanth است در از دست دادن برای توضیح خود, سقوط Handoyo که در حال حاضر رئیس مربی سنگاپور تیم احساس می کند که یک مربی جدید می تواند در نتایج بهتر برای هند shuttler.

“به نظر من Srikanth نیاز به احترام مربی” Handoyo گفت: از فیلیپین. “هر کسی که می تواند Srikanth دوباره انگیزه. من فکر می کنم او را فاقد انگیزه است.”

Srikanth بود که بالا رتبه هند برای تقریبا چهار سال در حال حاضر می یابد خود را در پشت 2019 در مسابقات قهرمانی جهان مدال برنز سای Praneeth که در هیچ 11 است که بالاترین رتبه در جهان در حال حاضر و یک مورد علاقه برای رسیدن به المپیک صلاحیت.

در حال حاضر 26 در مسابقه به توکیو رتبه بندی Srikanth باید در بالا-16 آوریل 28 به واجد شرایط برای بازی های المپیک است. او را نیز باید به رقابت با دوستان و آکادمی آمپول Sourabh ورما و Parupalli Kashyap که شماره 21 و 22 به ترتیب در مسابقه به توکیو رتبه بندی. یک کمیته ملی المپیک (NOC) می توانید با ارسال دو نوشته اگر مجرد shuttlers هستند در بالای رتبه بندی-16 جهان است.

قبل از این هفته بدمینتون آسیا تیم قهرمانی—جایی که او برنده بازی افتتاحیه—Srikanth از دست داده بود گذشته چهار بازی او بازی کرده بود از جمله سه دور اول این سال در مالزی و اندونزی و تایلند است. در ضمن تکرار مشکل زانو به معنای او تا به حال بیرون از چندین مسابقات از جمله لیگ برتر بدمینتون لیگ (PBL).

“من بازی او را از دیر شده است. او مهارت های فنی و استراتژی هنوز هم خوب است. تنها او توانایی های فیزیکی را پشتیبانی نمی کند او را. من فکر می کنم از لحاظ جسمی او مناسب نیست به اندازه کافی و فاقد انگیزه” گفت: Handoyo که همچنین هدایت PV Sindhu به دو Superseries عناوین و قبل از ازدواج خود را نهایی مسابقات قهرمانی جهان در سال 2017.

در گذشته Srikanth خود را تا به حال اعتراف کرد که تا به حال Handoyo ادامه داد: او را تحویل داده اند نتایج بیشتر. در حال حاضر با کمتر از سه ماه برای المپیک برش تاریخ, زمان, ممکن است در حال اجرا برای Srikanth.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su