Kidambi Srikanth پیشگام هند 4-1 mauling قزاقستان در باز کردن بازی گروه برای روشن کردن شانس خود را برای رسیدن به یک چهارم نهایی آسیا تیم بدمینتون قهرمانی آسیا در مانیل در روز سه شنبه.

سابق جهان شماره یک Srikanth بالا و آمدن Lakshya سن و Subhankar دی برنده مربوطه خود را مجرد مسابقات به راحتی.

Srikanth زمان فقط 23 دقیقه به ضرب و شتم Dmitriy Panarin 21-10 21-7 در حالی که سن بود و حتی سریعتر اهمیت حیاتی یک 21-13 21-8 برنده بیش از آرتور niyazov را در دقیقه 21. دی ضرب و شتم Khaitmurat Kulmatov 21-11 21-5 در 26 دقیقه در سومین تک آهنگ.

مسابقات قهرمانی جهان مدال برنز B سای Praneeth بود که نه سابقه در مجرد در سه شنبه, همکاری با Chirag شتی در دو برابر از دست داد اما به قزاقستان جفت niyazov را و Panarin 21-18 16-21 19-21.

با این حال, M, R, Arjun و Dhruv Kapila ضرب و شتم قزاقستان دو نیکیتا برگین و Khaitmurat Kulmatov 21-14 21-8 در دوم دو چندان میکند.

هندی مردان تیم است که برنده یک مدال برنز در سال 2016 قهرمانی در ابتدا clubbed با دو بار نایب قهرمان اندونزی و فیلیپین میزبان در گروه A اما با چین و هنگ کنگ بازی نیست با توجه به ممنوعیت سفر آنها را بر فیلیپین به دلیل شیوع کروناویروس قرعه کشی شد دوباره کار می کرد.

هند تیم قرار داده شده است در گروه B در کنار مالزی و قزاقستان. این دو تیم در هر یک از چهار گروه آن را به یک چهارم نهایی. هند بازی مالزی در روز پنج شنبه.

Unfazed توسط coronavirus نگرانی های قدرت های هندی, مردان تیم در نظر گرفتن بخشی در مسابقات قهرمانی با یک چشم بر روی مدال که به بازیکنان بسیار مهم رتبه بندی امتیاز در المپیک سال است.

زنان هند تیم تصمیم به سفر به این رقابت ها از ترس گسترش coronavirus که ادعا کرده بیش از 1000 در چین زندگی می کند تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im