دولت سریلانکا در حال برنامه ریزی برای امضای موافقتنامه های دو جانبه با تعدادی از کشورها از جمله چین و پاکستان و عراق با هدف افزایش ورود توریست و افزایش بحران-آمار بخش یک مقام گفت.

دولت اعطا کرده است موافقت برای امضای موافقت نامه های دو جانبه با چین و پاکستان و استونی و عراق برای ترویج گردشگری در حالی که دولت انتظار دارد برای ورود به توافق با چند کشور دیگر از جمله آفریقای جنوبی و گرجستان گزارش مالی روزانه روزنامه تایمز.

اما وزیر گردشگری Prasanna Ranatunga گفت: امضای توافق می تواند با تاخیر برای برخی از زمان با توجه به شیوع رمان coronavirus در چین است که باعث مشکلات برای سفر جهانی میباشد.

“تشدید coronavirus بحران مطرح می تواند تاثیر منفی بر صنعت گردشگری است. اما ما خوشبین هستند از امضای این موافقت نامه به عنوان به زودی به عنوان صنعت گردشگری در جهان بهبود,” او گفت: روزانه فایننشال تایمز در روز یکشنبه.

وزیر اشاره کرد که این توافق به نفع سریلانکا و همچنین کشورهای دیگر در این رویداد بلایای آمار جهان است.

سریلانکا در حال حاضر موافقت نامه های امضا شده برای ارتقاء گردشگری با 10 کشور هند, تایلند, سیشل, لهستان, تاجیکستان, مالزی, استرالیا, روسیه, کره جنوبی و فیلیپین.

بر این اساس اجرای این برنامه ها را هماهنگ خواهد شد از طریق یک گروه کاری مشترک.

سریلانکا توریستی بالا در بازارهای شامل هند بریتانیا, چین, استرالیا, آلمان, آمریکا, مالدیو, فرانسه و کانادا است.

او گفت: دولت نیز در نظر گرفته شده برای تعیین مقصد بازاریابی سازمان های مستقر در هند و اروپا و چین و خاور میانه و روسیه و اوکراین است.

در سال 2019 سریلانکا دریافت یک کمی بیش از 1.9 میلیون توریست. در این سال جدید دولت با هدف جذب 3 میلیون گردشگر افزایش آن به 10 میلیون در عرض پنج سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im