اسپرز, رئیس, خوزه مورینیو انتقاد فا بیش از Dier بان

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

تاتنهام مدیر خوزه مورینیو به انتقاد از فدراسیون فوتبال تصمیم به ممنوعیت Eric Dier برای چهار بازی بیش از یک رویارویی با یک فن در ماه مارس است.

فیلم از این حادثه در طول تاتنهام را شکست نوریچ سیتی در لیگ نشان داد که انگلستان بین المللی بالا رفتن بیش کرسی برای مقابله با یک صفحه اصلی حامی قبل از اینکه مهار توسط ماموران امنیتی و طرفداران دیگر.

فا ممنوع Dier و جریمه او 40000 پوند ($50,460) در روز چهارشنبه.

“احساس من این است که در اکثر موارد فوتبال است نه حفاظت شده توسط مردم که قدرتمند است و تعلق به این جهان” مورینیو گفت: پیش از تاتنهام سفر به بورنموث بعد در روز پنج شنبه.

“آنها نمی کرده اند و آن را بسیار دشوار است برای رهبری چیزی است که زمانی که شما لازم نیست که یک سرنخ در مورد جهان است که شما منجر می شوند.”

Dier گفت: FA او شروع به پریدن کرد به جمعیت برای محافظت از برادر کوچکترش بود که درگیر در یک درگیری با فن اما فا قبول نکرد که بازیکن تنها قصد و گفت اقدامات او بودند “به وضوح تهدید”.

مورینیو افزود که این فن کرده بود عذر خواهی کرد به Dier.

“من می خواهم طرفداران بازگشت بسیار زیاد” در پرتغالی گفت. “حتی آن فن خاص به ویژه به دلیل فن تا به حال فرصت برای دیدار با, بازیکن, برای, عذرخواهی, به, بازیکن, به درک که ما به خوبی پرداخت می شود اما ما نه روبات.

“این یک فرصت خوب برای این فن به نوبه خود مشخصات خود را و تبدیل به یک فن مختلف.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>