اسپری ضد عفونی کننده در باز نمی کشتن coronavirus حتی می تواند مضر’:…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

اسپری ضد عفونی کننده در خیابان ها به عنوان تمرین در برخی از کشورها از بین نمی برد جدید کروناویروس و حتی شمار خطر سلامت سازمان جهانی بهداشت (WHO) هشدار داد در روز شنبه.

در یک سند در تمیز کردن و ضد عفونی سطوح به عنوان بخشی از پاسخ به این ویروس است که می گوید پاشش می تواند بی اثر است.

“اسپری یا بخور از فضاهای باز مانند خیابان یا بازار است… توصیه نمی شود برای کشتن COVID-19 ویروس و یا دیگر عوامل بیماری زا به دلیل ضد عفونی کننده ها توسط خاک و آوار,” توضیح می دهد که.

“حتی در صورت عدم وجود ماده آلی و شیمیایی پاشش بعید است به اندازه کافی برای پوشش تمام سطوح برای مدت زمان مورد نیاز و زمان تماس مورد نیاز به غیر فعال کردن عوامل بیماری زا است.”

چه کسی گفت که خیابان ها و پیاده رو ها را نه به عنوان “مخازن عفونت” از COVID-19 اضافه کرد که اسپری ضد عفونی کننده و حتی خارج می شود “خطرناک برای سلامت انسان”.

در این سند همچنین تاکید می کند که پاشش افراد با مواد ضد عفونی کننده است “توصیه نمی شود تحت هر شرایطی”.

“این می تواند از نظر جسمی و روانی مضر را کاهش می دهد یک فرد آلوده توانایی به گسترش این ویروس از طریق قطرات و یا تماس با ما” گفت: این سند است.

اسپری کلر یا سایر مواد شیمیایی سمی در افراد می تواند باعث چشم و سوزش پوست bronchospasm و اثرات گوارشی آن می افزاید.

این سازمان همچنین هشدار علیه نظام پاشش و fumigating از مواد ضد عفونی کننده بر روی سطوح در فضاهای داخلی به نقل از یک مطالعه نشان داده است که آن را بی اثر می شود خارج مستقیم سمپاشی مناطق.

“اگر ضد عفونی کننده ها استفاده می شود این باید انجام شود با یک پارچه و یا پاک شده است که آغشته به مواد ضد عفونی کننده” آن را می گوید.

به SARS-CoV-2 ویروس عامل این بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 300 ، 000 نفر در سراسر جهان پس از ظاهر خود را در اواخر ماه دسامبر در چین می تواند خود را متصل به سطوح و اشیاء.

اما هیچ اطلاعات دقیق در حال حاضر در دسترس برای دوره که در طی آن ویروس ها باقی می ماند عفونی در سطوح مختلف.

مطالعات نشان داده است که این ویروس می تواند اقامت در انواع مختلفی از سطوح برای چند روز. این حداکثر مدت زمان تنها نظری زیرا آنها ثبت شده تحت شرایط آزمایشگاهی و باید “با احتیاط تفسیر کرد” در دنیای واقعی محیط زیست است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>