ورزشی وزارت به دنبال HC رضایت به اعطای موقت به رسمیت شناختن به 57 Federat…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

وزارت امور جوانان و ورزش سهشنبه نزدیک دادگاه عالی دهلی نو به دنبال آن رضایت را به سالانه به رسمیت شناختن موقت تا 30 سپتامبر به 54 ملی ورزشی فدراسیون (NSF).

وزارت برنامه است که به احتمال زیاد به می آیند تا برای شنیدن در جولای 2, همچنین به دنبال دادگاه رضایت به لغو تعلیق از به رسمیت شناختن سه NSFs و تمدید سالانه خود را شناخت موقت.

این نرم افزار در زمینه مشاهده از بالا دادگاه ژوئن 24 ترتیب که تصمیم وزارت دادن موقت تمدید شناخت به NSFs بود به یاد می آورد.

یک نیمکت از قضات Hima Kohli و Najmi وزیری گفته بود که این وزارتخانه در تلاش برای “نفس بیش از حد” دادگاه عالی فوریه سفارش در حالی که اقدام به گرفتن این تصمیم حتی اگر آن را موقت در طبیعت بدون نزدیک شدن به دادگاه و به دنبال رضایت خود را.

نرم افزار ثبت و از طریق دولت مرکزی ایستاده مشاور آنیل Soni, دعا “به اعطای اجازه به وزارت را سالانه برای به رسمیت شناختن 2020 موقت تا 30 سپتامبر به تمام کسانی که NSFs بود که دولت در به رسمیت شناختن به عنوان در 31 دسامبر 2019 و به کسانی که NSFs که به حالت تعلیق در به رسمیت شناختن باطل شده پس از 31 دسامبر 2019 مجموع 57 عدد است.””عدم تمدید سالانه به رسمیت شناختن NSFs مخل به کلی توسعه ورزش به خصوص ورزش/ ورزشکاران که در غیر این صورت فعلا بیروحیه با توجه به COVID-19 پس تمام آموزش و مسابقات بودند را در خود نگه دارد. دولت در فرایند برنامه ریزی و از سرگیری آموزش و فعالیت های ورزشی که انجام شده از طریق NSFs” آن گفت:.

برنامه گفت که در پیروی از ژوئن 24, سفارش وزارت صادر کرده تازه متوجه در ژوئن 25 intimating همه نگران 54 NSFs که ژوئن 2 نامه در مورد ‘تمدید سالانه به رسمیت شناختن NSF برای سال 2020’ می ایستد خارج شود.

آن اضافه شده است که قبلا تصمیم گرفته شده توسط وزارت غیر عمدی بود و نه عمدی.

وزارت موقت تصمیم آمده بود تحت اسکنر از دادگاه عالی آن را به عنوان تا به حال در تاریخ 7 فوریه به کارگردانی هندی انجمن های المپیک (IOA) و وزارت ورزش و جوانان در امور (MYSA) به اطلاع دادگاه در پیشبرد در حالی که به دنبال هر گونه تصمیم گیری در رابطه با NSFs.

در ژوئن 24, مدافع و فعال Rahul Mehra اشاره کرده بود که وزارت ژوئن 16 استشهاد اعلام کرده است که این پیشنهاد برای بازگرداندن تعلیق از به رسمیت شناختن سه NSFs یعنی هند گلف اتحادیه (IGU), مدرسه بازی ها فدراسیون هند (SGFI) و فدراسیون قایقرانی از هند (RFI).دادگاه تا به حال به کارگردانی وزارت برای حفظ وضعیت موجود در تصمیم گیری است.

دادگاه عالی بود شنیدن منافع عمومی دادخواهی ظ توسط Mehra در سال 2010 بود که در ابتدا به دنبال یک کاوشگر به عملکرد ورزش های مختلف بدن از جمله هاکی هند و هند المپیک انجمن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>