ورزشی وزارت امتناع از اعطای رسمیت شناختن به پارالمپیک قایقرانی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

ورزشی وزارت روز دوشنبه اعطا شناخت به 54 ملی فدراسیون تا سپتامبر این سال در ادامه به ترک کردن بدن حاکم برای پارالمپیک و پارو زدن را از لیست.

وزارت اعطا تازه به رسمیت شناختن به همه هند Carrom فدراسیون. این کمیته پارالمپیک از هند (PCI), قایقرانی, فدراسیون هند (RFI) و مدرسه های فدراسیون هند (SGFI) بودند را تکذیب کرد به رسمیت شناختن یک بار دیگر.

در حالی که PCI و RFI متوقف شد برای نقض ملی ورزشی کد Sushil Kumar-led SGFI شد د-به رسمیت شناخته شده برای سوء مدیریت. در حالی که شناخت به NSFs معمولا سالانه این وزارت تصمیم گرفته است برای ارائه تنها تا ماه سپتامبر این سال, بالا بردن ابرو از هند المپیک انجمن (IOA) رئیس جمهور Narinder Batra.

“چرا سپتامبر سال 2020 و چرا تا دسامبر سال 2020” Batra سوال.

ورزش مقامات وزارت بلافاصله پاسخ به تماس برای توضیح در مورد این موضوع. وزارت شناخت از اهمیت بزرگ به کوچک NSFs به عنوان آنها عمدتا بستگی به دولت سالانه بودجه خود را به مدیریت روز به روز هزینه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>