ورزش باید صبر کنید برای برخی از ماه, زمان ایده آل نیست: کارشناسان پزشکی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

از زمینه آهنگ و دادگاه توسط COVID-19 گیر رویدادهای ورزشی کمک ممکن است در دراز مدت اما کارشناسان پزشکی در روز چهارشنبه هشدار داد که از سرگیری هر چیزی در این سال می تواند به معنای قرار دادن زندگی در خطر است.

هنگامی که رویدادهای ورزشی را در نهایت باز گشت که برخی از منطقه بالای پزشکان این باور است که قصد ندارم به اتفاق می افتد حداقل تا شش ماه آینده و یا ممکن است نه, آن ممکن است در ابتدا.

از جیرجیرک, فوتبال, تنیس, مسابقه, به مادر تمام رویدادهای ورزشی, بازی های المپیک رمان coronavirus در امان نیست هر چیزی.

“من هیچ شکی نیست که ورزش بزرگ است اما در حال حاضر تمرکز بر صرفه جویی در زندگی و داشتن رویدادهای ورزشی که جذب جمعیت زیادی اثبات می تواند فاجعه,” Akash Sabharwal مشهور آسیب های ورزشی جراح در ارتباط با حداکثر بیمارستان گفت PTI.

از آنجا که “نرخ انتقال بسیار بالا است”, او گفت: آن را باید به طور کامل اجتناب شود برای یک دوره قابل توجهی از زمان حتی اگر ورزش تشویق جسمی و روانی خوب بودن در کنار یک حس فراگیر.

به عنوان مدیران ارشد مختلف لیگ و مدیران mull راه به راه اندازی مجدد مسابقات قهرمانی و یک بار همه گیر تحت کنترل در آورده است دکتر گفت حتی میزبانی آنها را بدون مخاطب بهتر است در این نقطه از زمان.

“است که می تواند انجام شود زمانی که همه چیز خیلی بهتر از آنچه که آنها در حال حاضر. اما حتی پس از آن, از آن خواهد شد مخاطره آمیز آن را به عنوان شامل بازیکنان مقامات برگزارکنندگان و بسیاری از کارکنان و احتمال آلوده شدن همیشه وجود دارد,” او اضافه شده است.

“من درک می کنم پول بزرگ درگیر در حوادث مانند IPL اما حتی بازی های المپیک شده اند به تعویق افتاد, به دلیل وجود دارد هیچ گزینه ای دیگر است.” BCCI در روز سه شنبه گفت: هند لیگ برتر فرانچایز است که این رویداد می ایستد “به طور نامحدود به تعویق افتاد” پس از lockdown برای مبارزه با این بیماری همه گیر تمدید شد تا آوریل 3 ترک هیچ دامنه به صورت لیگ برگزار و طی آن تعیین شده ،

Dr Ashis Acharya, یک متخصص پزشکی ورزشی در آقا Ganga رم بیمارستان یکی از سرمایه را بالا مؤسسات درمانی یک گام به پیش رفت و گفت: زنده بازی باید برگزار نمی شود حداقل به مدت شش ماه.

“ورزشی است که راه را به پایین در اولویت در حال حاضر. ما باید اول تمرکز بر ملزومات به طوری که مردم در حال تیره و تار نیست. من فکر نمی کنم عاقلانه است که آنها را برای حداقل بعد از سه تا شش ماه” Acharya گفت.

Dr Neha Gupta, یک متخصص بیماری های عفونی در Gurugram را Medanta بیمارستان موافقت با Sabharwal و Acharya.

“ما را دیده اند که با این ویروس جدید شانس از گسترش بسیار زیاد است بنابراین من فکر نمی کنم رویدادهای ورزشی برگزار می شود باید برای چند ماه حداقل تا زمانی که وضعیت تحت کنترل در آورد” گوپتا گفت.

متفاوت بود فکر Dr Puneet Khanna سر تنفسی گروه پزشکی در Manipal بیمارستان در دورکا.

“این کاملا عاقلانه به میزبان هر گونه رویدادهای ورزشی به مدت سه تا شش ماه حداقل و در غیر این صورت می تواند به اثبات می شود یک فاجعه قرار دادن زندگی در خطر است,” او گفت:.

“در بهترین حالت آنها برگزار می شود و بدون مخاطب با بسیاری از مردم ابتلا به این اقدام در تلویزیون. و پس از این وضعیت را بهبود می بخشد و از آنچه در آن است در حال حاضر.” هند در حال حاضر دارای بیش از 11,500 موارد مثبت با بیش از 350 ثبت مرگ و میر و آن را تقریبا غیر ممکن است برای دولت به رفع هر گونه محدودیت در جای خود قرار داده در ماه گذشته.

در سراسر جهان همه گیر است که سرچشمه در چین در شهر ووهان در استان هوبئی ادعا کرده بیش از 1.2 لاخ زندگی می کند در حالی که با آلوده کردن بیش از 20 lakh مردم است.

تمام رویدادهای ورزشی بزرگ و کوچک شده اند یا لغو و یا به تعویق افتاد و در پی بی سابقه جهانی بهداشت از بحران با بزرگترین از آنها به تعویق افتادن بازی های المپیک توکیو با یک سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>