توسط: PTI | دهلی نو | منتشر شده در: فوریه 3, 2020 9:49:18 pm

آنلاین ثبت نام برای این طرح باقی خواهد ماند و باز از 31 ژانویه تا فوریه 5.

SpiceJet روز دوشنبه گفت این است که به ارائه “صدها نفر” از “رایگان” بلیط که در آن پایه انجام خواهد بخشیده شود اما مالیات و دیگر اضافه بهایی باید پرداخت شود برای انتخاب افرادی که می خواهید برای پرواز به دهلی نو برای انتخابات آینده مجلس انتخابات در فوریه 8.

بودجه حامل روشن است که شرکت کنندگان خواهد شد که انتخاب شده توسط هواپیمایی داخلی پنل بعد از ثبت نام آنلاین را مجبور به تحمل همه قابل مالیات اضافه بهایی هم عوارض و هر گونه هزینه های اضافی متحمل شده بر روی بلیط های هوایی.

در این “SpiceDemocracy” ابتکار شرکت هواپیمایی اعلام کرد که اگر خروج به دهلی و برگشت از شهر است که در فوریه 8, آن را بازپرداخت کل پایه کرایه در هر دو بلیط.

متناوبا, آگهی عرضه خواهد شد و یک بلیط یک طرفه با پایه کرایه چشم پوشی کردن اگر آنها قصد به پرواز در فوریه 7 و بازگشت در فوریه 8 یا پرواز در فوریه 8 و بازگشت در فوریه 9.

آنلاین ثبت نام برای این طرح باقی خواهد ماند و باز از 31 ژانویه تا فوریه 5. این شارت شرکت کنندگان اطلاع داده خواهد شد در فوریه 6, خواهد شد و ارائه یک لینک به کتاب بلیط که در آن پایه انجام بخشیده است.

این شرکت هواپیمایی اعلام کرد که شارت شرکت کنندگان ملزم به پرواز به دهلی نو در تاریخ 7 فوریه یا مارس 8 رای در دهلی مجمع انتخابات ها یک عکاسی از خود در Facebook, Instagram و توییتر پروفایل خود را با جوهر انگشت همراه با #SpiceDemocracy.

آجی سینگ رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل, SpiceJet گفت: “رای گیری است که بخش بزرگی از دموکراسی و متاسفانه بسیاری از ما کار جمعیت زندگی می کنند که دور از خانه های خود قادر به اعمال این حق است.”

“در حال حاضر SpiceJet می دهد رای دهندگان از دهلی نو یک فرصت هرگز مانند قبل به پرواز خانه به رای خود را. ما پرواز خواهد کرد شما را از هر نقطه در هند و بلیط ما. ما امیدواریم که که با SpiceDemocracy, SpiceJet کمک خواهد کرد که ایجاد یک قوی تر و حتی بیشتر پر جنب و جوش, هندی, دموکراسی,” او اضافه شده است.

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de