صرف وقت با کیفیت با کودکان در طول مستند’: دهلی سانتی متر Kejriwal مشاوره به…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, معاون سانتی متر و وزیر آموزش و پرورش Manish Sisodia در روز شنبه برگزار تعاملی جلسه با والدین از طریق رسانه های اجتماعی سیستم عامل در “پدر و مادر در زمان کروناویروس”. با مدارس تعطیل با توجه به همه گیر آن را یک چالش برای بسیاری از پدر و مادر که در حال کار از خانه به نگه داشتن فرزندان خود سازنده اشغال جامع محیط زیست و امن نگه داشتن آنها.

اعلام جلسه یک روز قبل از آن دولت دهلی نو دعوت کرده بود سوال از والدین و کودکان در مورد چگونه به مقابله با سراسر کشور مستند. “مدارس تعطیل و بچه ها در خانه. آن را در واقع به چالش کشیدن زمان برای پدر و مادر برای کمک به بچه ها برای مقابله با مستند. بنابراین اجازه دهید یادگیری راه های جدید به بادبان را از طریق این زمان. سانتی متر Arvind Kejriwal و کارشناسان گرد هم می آیند برای یک چت زنده با پدر و مادر درباره پدر و مادر در زمان تاج” Sisodia کرده ایم.

“وجود دارد 44 لاخ دانش آموزانی که در حال رفتن به مدرسه در حال حاضر و به پرسش های بسیاری در مورد Covid-19. من را از پاسخ به سوالات به عنوان بسیاری به عنوان من می توانم. کودکان بی گناه هستند. بسیاری از آنها را به خصوص آنهایی که بسیار جوان را درک نمی کنند اهمیت یک مستند و یا چرا آنها خواسته شده تا در خانه بمانند. هدف از این جلسه است که نشان می دهد ایده های در مورد چگونه به استفاده از این زمان fruitfully,” Kejriwal گفت.

پدر و مادر آمد تا با تعدادی از سوالات جالب است که فرزندان خود را تا به حال در اصل آنها را پرسید. این پدر و مادر یک دختر 5 ساله نشان داد که کودک بود از او پرسید که آیا کل جمعیت خواهد مرگ به علت این بیماری است. دهلی وزیر پاسخ داد: “این چالش مقابله با کودکان که نباید وحشت زده. آن را بسیار دشوار است برای توضیح به آنها را پس از آنها بیش از حد جوان و درک نمی احتیاطی ما نیاز به نگاهی به مبارزه Covid-19. آنها نیاز به مناسب توضیحات که چرا آنها نمی تواند از افراط در همه چیز آنها می خواهند به کار خارج از منزل.”

اکثر پدر و مادر Kejriwal گفت: به طور معمول انجام نمی پیدا کردن زمان برای نشستن و ارتباط برقرار کردن با کودکان خود. بنابراین در حال حاضر است زمان درست به صرف وقت با کیفیت با هم. با وجود این واقعیت است که اکثر پدر و مادر در حال کار از خانه آنها نیاز به مهار فن آوری برای حفظ کودکان خود را اشغال دهلی وزیر گفت.

“کودکان صرف زمان بیش از حد با اسباب بازی. که دسترسی به داده در محدود اندازه گیری و آنها باید آموخت که چگونه به استفاده از ابزارهای خاصی به صورت e-learning” Kejriwal, توصیه پدر و مادر که تا به حال گوش به جلسه تعاملی.

Seemant Dhadwal یک کارشناس حضور در این جلسه به نمایندگی از دولت دهلی نو گفت: اکثر کودکان می خواستند بدانند که چرا آنها نمی تواند در خارج از منزل و بازی در پارک. “کودکان باید گفت که آنها نمی تواند انجام کارهایی مانند آنها در طول مستند…آنها باید درگیر با کمک فن آوری و تخیل است. برای مثال آنها می توانند در ساخت خیالی پارک با کمک نمودار کاغذ و رنگ و سپس آنها می توانند تظاهر آن است که واقعی پارک و درگیر می شود برای مدتی هر روز. پدر و مادر بیش از حد نیاز به تنظیم با خواسته های متضاد است که کودکان را,” او گفت:.

همراه با معاون وزیر Manish Sisodia به دهلی سانتی متر همراه بود دیگر از کارشناسان حوزه آموزش و پرورش.

این کشور تحت 21 روز در سراسر کشور مستند شده است که اعمال شده برای جلوگیری از گسترش بسیار مسری coronavirus. مدارس عمومی, حمل و نقل, مذهبی, مکان ها و دفاتر بسته شده اند به شکستن زنجیره ای و شامل انتقال آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>