قطار ویژه به بنگال از Covid-19 نقاط خواهد شد در حال حاضر اجرا یک بار در هفته

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

قطار ویژه بین هوره در غرب بنگال و coronavirus ‘کانون مناطق از جمله دهلی نو بمبئی و احمدآباد را در حال حاضر اجرا تنها یک بار در هفته راه آهن مقامات روز دوشنبه گفت:.

این Mamata بانرجی دولت در غرب بنگال بود خواست راه آهن هند به کاهش تعداد قطار از کانون مناطق به عنوان Covid-19 اعداد در دولت شده اند هدف قرار دادن جدید اوج تقریبا هر روز بیش از گذشته یک هفته.

یک سخنگوی جنوب شرقی راه آهن گفت که به جای روزانه قطار تنها یک قطار خواهد اجرا بین هوره و احمدآباد در هر هفته. این هوره-احمدآباد ویژه را ترک خواهد کرد هر جمعه شروع از تاریخ 10 ژوئیه در حالی که احمدآباد-هوره ویژه را ترک خواهد کرد هر پنج شنبه از ماه جولای 13.

به طور مشابه, هوره– بمبئی CSMT ویژه را ترک خواهد کرد هوره هر چهارشنبه از 15 ژوئیه در حالی که بمبئی CSMT – هوره را ترک خواهد کرد بمبئی هر جمعه از ماه ژوئیه 17.

“زمان و توقف باقی خواهد ماند همان” این مقام گفت.

این قطار ویژه بین هوره و جدید دهلی نو – هر دو از طریق پتنا و از طریق Dhaanbad – نیز عمل یک بار در هفته شروع از جولای 11. این قطار استفاده می شود برای اجرای حداقل سه تا چهار بار در هفته تا تاریخ.

پیش از این هواپیمایی وزارت به حالت تعلیق پروازهای آینده به کلکته از شش جمله در شهرهای دهلی نو و بمبئی و پونا, Nagpur, چنای و احمدآباد بین جولای 6 و 19 جولای. چنین محدودیت های تحمیل شده بود در پروازهای ترک کلکته و سفر به شش شهرستانها.

تا تاریخ, West Bengal ثبت شده 22,987 Covid-19 موارد با 861 مورد جدید گزارش روز دوشنبه. مرگ و میر در حال حاضر در 779.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>