ویژه کرالا در جلسه هیئت دولت در روز دوشنبه برای تصمیم گیری در ایالت کامل lockdo…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کرالا است و با توجه به بازگشت به دولت گسترده ای مستند به ساقه جریان جدید Covid 19 عفونت در دولت و دولت تصمیم نهایی در این مورد است که انتظار می رود در کابینه ویژه دیدار برنامه ریزی شده برای روز شنبه گزارش خبرگزاری ANI.

توسعه به شرح زیر تشخیص 1,038 موارد جدیدی از کروناویروس در دولت در یک روز در چهارشنبه وادار کردن دولت به اعلام حکومت نظامی در Ernakulam را الووا منطقه و سفت افروزی در سراسر کشور در حالی که تصمیم گیری برای افزایش تعداد تخت برای درمان بیماران آلوده.

یکی دیگر از اندازه گیری احتیاطی دولت در روز پنج شنبه اعلام لغو مجمع جلسه برنامه ریزی شده از جولای 27, به گزارش خبرگزاری.

دولت نظر دولت-شبکه مستند می آید حتی به عنوان سرمایه شهر تریواندروم و بسیاری از نقاط این منطقه در حال حاضر تحت مستند برای بیش از دو هفته ادامه خواهد داد و به رعایت آن تا جولای 28.

به طور مشابه سه گانه مستند است که در نیروی در مناطق ساحلی این منطقه پس از یک جهش عظیم در موارد گزارش شده به تازگی. به عنوان موارد افزایش یافته و بسیاری از مناطق در کوچی و جاهای دیگر نیز قرار داده تحت سه گانه مستند. دولت نیز گزارش جامعه انتقال در دو ماهیگیری hamlets از تریواندروم.

همچنین بخوانید: کرالا: پدر و مادر رزرو برای نقض COVID قوانین در طول KEAM exam

وزیر Pinarayi Vijayan تا به حال تنها به دنبال قرار داده تا در صورت شجاع با این ادعا که دولت وضعیت بهتر است هنگامی که در مقایسه با کشورهای دیگر در مقابل عفونت و مرگ و میر.

“در هند وجود دارد 864 مورد در هر میلیون نفر در حالی که در کرالا است 419 تنها. دولت نرخ مرگ و میر است که 0.31% در حالی که میانگین ملی است 2.41%. دولت وضعیت بهتر است هنوز هم برخی از مردم نمی توانند آن را هضم,” او گفت: در پاسخ به انتقادات مخالفان بر دولت را از دست داده و همه گیر.

همچنین بخوانید: کرالا سانتی متر روشن دولت را تخلیه سیاست Covid-19 بيمار

کرالا ثبت نام در مجموع 15,032 موارد مثبت تا کنون از جمله 8,818 موارد است که در حال حاضر فعال و 6,164 بهبود بیماران. 47 نفر فوت کرده اند در این دولت با توجه به بیماری است.

کامل مستند است که تنها در حال مشاهده در مهار مناطق در دولت که در آن تنها خدمات ضروری مجاز است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>