ویژه پرواز را بیش از 270 سرخپوستان از ایران

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

بیش از 270 سرخپوستان را در مجموعه ای به بازگشت از ایران در ویژه پرواز در روز سه شنبه به عنوان بخشی از تلاش ها برای تخلیه حدود 500 زائران و دانش آموزان از Covid-19-تحت تاثیر قرار کشور تا پایان هفته, مردم آشنا با تحولات گفت.

ایران Mahan Air عمل ویژه پرواز را به ارمغان خواهد آورد سرخپوستان که در حال حاضر شده است به نمایش در آمد و مورد آزمایش منفی برای Coronavirus مردم گفت: به شرط ناشناس ماندن. پرواز است که انتظار می رود به زمین در دهلی نو پس از نیمه شب روز سه شنبه.

ماهان هوا انتظار می رود که به کار دیگری ویژه پرواز در مارس 28 به تخلیه بیشتر سرخپوستان مردم گفت.

“ما به دنبال تخلیه حدود 500 سرخپوستان از جمله زائران و دانش آموزان, از ایران تا پایان این هفته گفت:” یکی از افراد ذکر شده در بالا.

هند در حال حاضر تخلیه نزدیک به 600 نفر از اتباع خود از ایران که در آن 255 سرخپوستان آزمایش مثبت برای Covid-19. یکی از افرادی که آزمایش مثبت درگذشت و پس از آن در حالی که دیگران در حال درمان توسط پزشکان ایرانی در یک مرکز ویژه توسط سفارت هند در شهر مقدس قم.

به سفارت هند در تهران است مستقر مقامات آن در مکان های مختلف برای کمک به این رشته سرخپوستان اکثریت آنها شیعه زائران از لاداخ و کشمیر. ایران در میان بدترین کشورهای متاثر از این بیماری همه گیر با بیش از 21,600 عفونت و 1,685 مرگ و میر.

در همین حال سفارت فرانسه است که هماهنگی با مقامات هندی به ترتیب تخلیه بیش از 1000 فرانسوی مسافران سرگردان در کشور است. هند به حالت تعلیق همه پروازهای بین المللی به مدت یک هفته از مارس 22 و نشانه های وجود دارد این اندازه گیری می تواند تمدید شود.

“ما در حال کار با مقامات هند و با شرکت های هواپیمایی برای سازماندهی پروازها برای شهروندان فرانسوی در حال حاضر در یک سفر در هند” سفیر فرانسه امانوئل Lenain گفت: HT.

سفارت توییتی یک پیام در روز سه شنبه درخواست فرانسه مسافران به گزارش تعیین شده شماره تلفن و ایمیل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>