اسپانیایی GP: F1 خواهد مذاکره مجدد هزینه های مسابقات بدون طرفداران

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

فرمول یک سازمان به renegotiating هزینه میزبانی برای مسابقات که ممکن است بدون طرفداران این فصل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس مدیر کل مدار ده بارسلونا-کاتالونیا گفت.

جوآن Fontseré آسوشیتدپرس گفت که آزادی رسانه ای است که “آگاهانه” است که اگر نژادها نیاز به رفتن بدون طرفداران قرارداد با رویداد مروج باید به نحوی renegotiated.

“آنها آگاه هستند که این یک وضعیت استثنایی,” Fontseré روز سه شنبه گفت. “ما در حال بدیهی است که در همان صفحه. اگر آنها می خواهند به نگه داشتن برخی از نژادها در آنجا که از تلویزیون حقوق زیرا از تیم های … آنها می دانند که ما درآمد (کاهش خواهد یافت) آنها متوجه است که در این سال خواهد بود که بنابراین برای مطمئن شوید که ما در همان صفحه هستند.”

اسپانیایی جایزه بزرگ سازمان در این لحظه حتی با توجه به مسابقه با طرفداران در بارسلونا. او گفت: آن را نه تنها فروش بلیط خواهد بود که تحت تاثیر قرار اگر این رویداد می رود با خالی می ایستد و هیچ نوازی سوئیت.

“زمانی که دولت کاتالان سرمایه گذاری در F1, آن را نه تنها برای بلیط که ما فروش آن را نیز برای تاثیر مالی است که این رویداد در کشور در کاتالونیا” Fontseré گفت.

تاثیر اقتصادی برای کشور خواهد بود بسیار کاهش می یابد. به این معنی هیچ درآمد برای تاکسی برای هتل ها و … به طوری که تغییرات به طور کامل توافق بین دو طرف است.”

آزادی رسانه ها بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

اسپانیایی GP به ارمغان می آورد بیش از 160000 میلیون یورو ($173 میلیون دلار) به این منطقه با مجموع آن تاثیر مالی در طول سال نزدیک به 300 میلیون یورو ($325 میلیون) با توجه به داده ها از مسیر. حضور سال گذشته مسابقه-آخر هفته پیشی گرفته 160,000 مردم است.

Fontseré گفت: او موفق به دریافت یک زن و شوهر از تماس های تلفنی از F1 مدیر عامل تعقیب کری برای بحث در مورد راه حل های ممکن برای اسپانیایی GP. او گفت: کری گفت: این مجموعه در تلاش است به اجرا به عنوان بسیاری از نژادها ممکن بود اما هنوز خیلی زود به می دانم که زمانی که فصل خواهد در واقع رزومه آیا این امر می تواند در تابستان یا در پاییز.

نه از 22 مسابقه در حال حاضر به تعویق افتاده است و یا لغو و F1 به تازگی قرار داده و نیمی از کارکنان خود را در کردند تا پایان ماه مه. برخی از تیم ها نیز در زمان مشابه اقدامات برای کاهش هزینه ها.

F1 دهندگان گفته اند که آنها امید به برگزاری بین 15 و 18 مسابقات این سال است. استرالیا GP و موناکو GP در حال حاضر لغو شده است.

Fontseré گفت: اسپانیایی GP است “به طور کامل در اختیار” یا سازمان و باز است به همه پیشنهاد می شود آن را doubleheaders کوتاه تعطیلات آخر هفته و یا تقریبا هر چیز دیگری به غیر از در حال اجرا بر روی یک معکوس طرح به عنوان آن نیاز به بیش از حد بسیاری از تغییرات پیچیده به پیگیری و مطرح می تواند نگرانی های ایمنی.

در میان ایده ها گزارش مورد بحث در F1 است به دو یا سه دوره متوالی مسابقات در همان مدار و استفاده از روزهای کمتری را در مسیر فعالیت های. نیز وجود دارد مذاکرات در مورد تغییر قالب مقدماتی و حتی نژادها.

“ما نیاز به کاهش دو چیز است: هزینه ها و خطرات” Fontseré گفت.

“تا مردم کمتر ما حرکت کوچکتر در معرض خطر و به روز کمتر استفاده می کنیم و کمتر فعالیت های ما پایین تر از هزینه های. این استثنایی های نجومی و استثنایی تصمیمات باید گرفته شود.”

او گفت: آن است که کلیدی به عنوان بسیاری از مسابقات به عنوان ممکن است در این سال به منظور قوی 2021 فصل اما او را درک اگر اسپانیایی GP شد و در نهایت به سمت چپ کردن تقویم. او در خوش بینانه با شانس خود را هر چند با توجه به آن سنت زیرساخت ها و موقعیت.

Fontseré گفت: او می تواند بارسلونا-کاتالونیا مسیر آماده شدن برای یک مسابقه در “دو تا سه هفته” و انتظار اسپانیایی GP به میان اولین برای از سرگیری.

“به عنوان به زودی به عنوان ما می توانید راه اندازی مجدد فصل, من مطمئن هستم که آن را با مسابقات” او گفت: “و ما خواهد بود در اطراف وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>