اسپانیایی, فدراسیون فوتبال باشگاه ارائه می دهد وام به پرداخت صورتحساب

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

اسپانیایی فدراسیون فوتبال (RFEF) رئیس جمهور لوئیس Rubiales روز چهارشنبه اعلام کرد خطوط اعتباری برای کاهش سطح باشگاه در مشکل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و تکرار است که او امیدوار است این فصل می تواند تکمیل شود.

او همچنین گفت: یک آنلاین کنفرانس مطبوعاتی او مایل به صحبت کردن با La Liga اجرا می شود که این دو بخش در مورد کمک به آن باشگاه است.

Rubiales گفت که نیمه حرفه ای و غیر حرفه ای باشگاه ها در مردان و زنان در فضای باز و سرپوشیده فوتبال “را به یک خط اعتباری است که تا رسیدن به چهار میلیون یورو ($4.3 میلیون دلار) با توجه به دستمزد لوایح”.

او گفت: وام خواهد بود و بهره و می تواند بازپرداخت بیش از دو سال است.

برخی از باشگاه ها با توجه به معرفی پاره وقت کار برای جبران کمبود درآمد.

Rubiales گفت که او امیدوار است که این کمک ها کمک خواهد کرد که جلوگیری از چنین اقدام شدید.

“ما در حال صحبت کردن در حدود چهار میلیون نفر به صورت متوسط سطح از فوتبال اما نیز وجود دارد فوتبال حرفه ای است و ما می خواهیم برای رسیدن به آن گفت:” Rubiales.

“اگر لالیگا می خواهد به بحث در آن زمان به انجام ریاضی,” او گفت:. “ما کار کرده اند در یک خط از تامین مالی از 500 میلیون یورو است.”

او گفت: RFEF آماده بود “به نشستن و به دنبال تامین مالی برای باشگاه است که در حال رفتن به یک مشکل”.

“(اگر فصل) می کند پایان ندارد در 30 ژوئن است که احتمال بیشتری وجود دارد در حال رفتن به باشگاه های که دریافت 100 درصد پول, از, تلویزیون,” او اضافه شده است.

او گفت که او می تواند 500 میلیون دلار در دسترس “برای اول و دوم تقسیم بندی باشگاه های, که نیاز به 15 و 20 میلیون یورو در حال حاضر”.

Rubiales تصریح کرد که رقابت سر گرفته خواهد شد “که ممکن است” اما او گفت: او می خواست به “به باشگاه مبارزه سقوط فرصتی برای نجات خود و کسانی که در یک موقعیت به نفع خود ارتقاء فرصتی برای کسب درآمد از آن”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>