اسپانیا لالیگا فوتبال پشت درهای بسته و به مدت 2 هفته به علت ویروس

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

اسپانیا لالیگا تایید کرد که روز سه شنبه اول و بخش دوم مسابقات فوتبال برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته به مدت حداقل دو هفته با توجه به شیوع کروناویروس.

این اقدامات به دنبال تصمیم اسپانیایی شورای عالی ورزش که تمام رویدادهای ورزشی در اسپانیا در دولت و در سطح بین المللی باید بدون طرفداران برای محدود کردن گسترش ویروس.

“با توجه به اطلاعات از بالا ورزش شورای (CSD), La Liga سانتاندر و لالیگا SmartBank مسابقات برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته از امروز و به مدت حداقل دو هفته آینده,” a La Liga بیانیه بخوانید.

“لالیگا باقی خواهد ماند و در تماس دائم با وزارت بهداشت و CSD برای دیدار با توصیه های خود را و/یا تصمیم گیری قرار داده و برای اولین بار به سلامت از طرفداران بازیکنان, باشگاه کارکنان و روزنامه نگاران در طول بحران بهداشت و درمان از COVID-19.”

رئال مادرید در بازی برابر ایبر در سانتیاگو برنابئو در شب جمعه خواهد بود که آخر هفته برای اولین بار ثابت را تحت تاثیر قرار به عنوان مقامات گام تا تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

دو derbies محلی نیز پیش بروید در خالی استادیوم والنسیا به عنوان چهره لوانته در Mestalla در روز شنبه قبل از سویا میزبان رئال بتیس در رامون سانچز Pizjuan یکشنبه شب.

اسپانیا در حال ثبت بیش از 1500 مورد از coronavirus روز سه شنبه با تصمیم های ساخته شده در دوشنبه نزدیک به تمام مدارس در مادرید منطقه از روز چهارشنبه تا پایان ماه مارس.

– ساک وسایل آسیب دیده –

لالیگا را اعلام می آید پس از چند اروپایی در مسابقات مربوط به تیم اسپانیایی در حال حاضر قرار داده شده است در پشت درهای بسته.

پیشتر در روز سه شنبه بارسلونا تایید خود را در لیگ قهرمانان کراوات در برابر ناپولی در ورزشگاه نیوکمپ در 18 مارس خواهد بود در مقابل خالی می ایستد.

والنسیا در لیگ قهرمانان بازی در خانه آتالانتا بعد از آن در روز سه شنبه و سویا را در لیگ اروپا بازی در صفحه اصلی به رم در روز یکشنبه نیز دو بازی بدون هواداران است.

با این حال رئال مادرید طرفداران خواهد بود امید که قادر به سفر به انگلستان برای دیدن تیم خود مقابل منچستر سیتی در ورزشگاه اتحاد در 17 مارس است.

لالیگا گفت: همچنین قصد دارد در جای خود باید هر لیگ اسپانیا مسابقات باید به حالت تعلیق درآمد.

“برای هفته لالیگا شده است کار بر روی برنامه های جایگزین با هماهنگی یوفا در مورد بهداشت مقامات تصمیم گیری در مورد تعلیق از هر منطبق با خرما برای اطمینان از وسایل بازی در تاسیس مهلت” در این بیانیه اضافه شده است.

ایتالیا سری A شده است به حالت تعلیق تا زمانی که به طور کامل آوریل 3 در حالی که در فرانسه پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا بازی برگشت را در خانه بوروسیا دورتموند در روز چهارشنبه نیز بسته به طرفداران.

در اوایل روز چهارشنبه دربی راین در آلمان بین بوروسیا منچنگلدبچ و کلن برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته شدن اول ثابت در بوندسلیگا سابقه به توان بدون هواداران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>