اسپانیا اعلام 2 هفته دولت اضطراری بیش از coronavirus

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

با ایتالیا در حال حاضر مستغرق در ملی قرنطینه, اسپانیا یک قدم دیگر به جمعه نسبت به مشابه قفل کردن آن را به عنوان تلاش برای سوار شدن بر موج این بیماری همه گیر کوروناویروس تخم ریزی بیماری و ترس در سراسر جهان است.

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز گفت: دولت خود را اعلام دو هفته وضعیت اضطراری در روز شنبه به خودی خود قدرت فوق العاده ای از جمله بسیج نیروهای مسلح برای مقابله با COVID-19 شیوع.

“این یک وضعیت اضطراری است که بر زندگی و سلامت همه” سانچز گفت:, و اضافه کرد که او در حال آماده سازی یک باتری از اقدامات برای رسیدن ملت برای حتی بزرگتر پرش در عفونت های نشان داده شده توسط سرعت در حال افزایش سرایت منحنی.

موارد مثبت می تواند بیش از 10 ، 000 هفته آینده نخست وزیر هشدار داد در سخنرانی تلویزیونی خود را از بیش از 4200 تأييد ظهر جمعه. در مجموع 120 نفر کشته شده اند و 189 اعلام شده است به بهبود است.

وضعیت اضطراری اجازه می دهد تا دولت مرکزی برای محدود کردن جنبش از نظر قانونی مصادره کالا و گرفتن کنترل از صنایع و مراکز خصوصی از جمله بیمارستان های خصوصی. این تنها دومین بار است که دولت مازاد بر آن را پس از بازگشت از دموکراسی در اواخر 1970s. دیگر اعلام شد در طول سال 2010 کنترل ترافیک هوایی’ اعتصاب.

بیش از 60,000 نفر از خواب بیدار شد جمعه در شهرهای نزدیک به بارسلونا محدود به خانه های خود و پلیس با مسدود کردن جاده ها در کشور اجباری قفل پایین. جنوب شرقی منطقه مورسیا پس از اعلام آن قفل کردن مناطق ساحلی محبوب با گردشگران اندازه گیری است که می تواند تحت تاثیر قرار بیش از 350,000.

و در اواخر شب از مقامات منطقه ای کاتالونیا در شمال شرق مادرید و خواست مقامات مرکزی به اعلام کامل قفل فراز. اسپانیا در نیمه خودمختار مناطق کنترل بهداشت و آموزش و پرورش اما دولت ملی دارای قدرت های کلیدی و موفق ترین زیرساخت ها است.

بیش از 70 کشور جهان از جمله همسایه مراکش را محدود کرده اند واردان از اسپانیا که تا کنون تنها متوقف پرواز با ایتالیا. روز جمعه دولت بریتانیا توصیه می شود در برابر همه اما ضروری سفر به اسپانیا, La Rioja, بخش هایی از کشور باسک و رئال مادرید منطقه است که دیده می شود بیش از 2000 موارد مثبت این ویروس جدید است.

با بیمارستان ها به سرعت در حال پر کردن در پایتخت اسپانیا یک منبع نگرانی های خاص.

بر خلاف چین که ترک خورده پایین به سرعت به محدود کردن جنبش توسط مردم و ایتالیا و اسپانیا و دیگر کشورهای اروپایی گرفته اند بیشتر روش اندازه گیری شده به اعتصاب تعادل بین بحران بهداشت عمومی و آزادی های فردی.

ایتالیایی مقامات باید اذعان کرد که افزایش محدودیت شده اند قادر به مهار این ویروس. ایتالیا این هفته رفته و به تکمیل قرنطینه با مقامات تهدید به اعمال جریمه های سنگین و حتی زندان هم برای کسانی که شکستن آن.

رئال مادرید منطقه ای معاون رئیس جمهور در روز جمعه گفت که پایتخت در نیاز مبرم به تجهیزات پزشکی, با وجود اعلام بی سابقه ای طرح برای تجدید سازمان منطقه نظام سلامت است. که شامل ادغام بخش های مراقبت ويژه از هر دو بیمارستان های دولتی و خصوصی و ایجاد برنامه های پزشکی اتاق در هتل ها.

“ما نمی توانیم اجازه دهید روز بیشتر بروید. ما در حال حاضر می دانیم چه اتفاقی خواهد افتاد فردا و روز بعد از فردا, چرا که ما نمونه هایی از چین یا ایتالیا” Ignacio Aguado گفت, اسپانیایی, عمومی گوینده TVE. “این یک سکوت طوفان.”

خیابان های مرکز شهر مادرید, به طور معمول شلوغ با مسافران به طور متوسط جمعه بود تقریبا خالی به عنوان پیام از مقامات به ماندن در خانه در زمان نگه دارید.

مقامات در حال حاضر تعطیل, موزه ها و مراکز ورزشی به خانه فرستاد نزدیک به 10 میلیون دانش آموز و خواسته مردم به کار از راه دور در حالی که محدود کردن جمعیت در رویدادهای عمومی در مناطق پر خطر. اما در روز جمعه آنها سخت تر از پیچ برای بستن, هوای آزاد, کافه ها و در نهایت تمام موسسات تجاری به جز کسانی که در فروش مواد غذایی و اقلام ضروری مانند فروشگاه های مواد مخدر.

منطقه 2,659 موارد و 86 و میر حساب برای بیش از نیمی از جمعیت کل.

در عین حال مقامات و شهروندان در مناطق ساحلی شکایت کرده اند مورد هجوم مردم از رئال مادرید در روزهای اخیر به عنوان بعضی از آنها بهره گرفته از بسته شدن مدارس در پایتخت و یا سیاست به “کار از خانه” را به سفر.

“ماندن در خانه اینها هیچ تعطیلات!” فرناندو لوپز Miras منطقه ای رئیس جمهور از جنوب شرقی Murcia منطقه گفت: پس از او اعلام کرد که دولت او بود و منع دسترسی به مناطق ساحلی محبوب برای beachgoers جمعه.

“این شرم آور به ببینید که چگونه توریست اطلاعات دفاتر در مورسیا شد پر از مردم از مناطق دیگر این صبح” او گفت:.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است.

در ایگوالدا یک شهر نزدیک به 40 ، 000 برخی از 60 کیلومتر (37 مایل) غرب بارسلونا که قرار بود تحت اجباری حبس پنج شنبه شب تعدادی از موارد تقریبا سه برابر شده در 24 ساعت.

Miguel Caballero اجرا می شود که یک رستوران خانوادگی در این شهر گفت: قفل پایین بود با اضافه کردن به درد داشتن به حقه بازی کار و مراقبت از دو کودک که هیچ مدرسه. ترک آنها را با پدربزرگ و مادربزرگ بود از سوال به این دلیل که افراد مسن در نظر گرفته در معرض خطر است.

“وضعیت جدی است اما ما می دانیم که این است که برای کمک به توقف سرایت اینجا و برای جلوگیری از گسترش آن,” Caballero گفت.

بزرگترین نگرانی این است که آیا اسپانیا تا حد زیادی سلامت عمومی سیستم است که قادر به حفظ افزایش شدید موارد به خصوص پس از سال ها از اقدامات ریاضت خسته منابع در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی درمانی. دولت مرکزی در روز پنج شنبه خود اختصاص داده اضافی 3.8 میلیارد یورو ($4.2 میلیارد دلار) برای تقویت پرسنل و تجهیزات برای بیمارستان ها و همچنین 14 میلیارد یورو ($15.6 میلیارد دلار) بسته محرک برای اقتصاد است.

بهداشت عمومی کارشناس رافائل Bengoa گفت: کلینیک های خصوصی ممکن است بیش از حد کمک کند چرا که آنها به ندرت تخت های مراقبت ويژه است که آنچه که بیشتر به شدت مورد نیاز است.

“نگاه این است که نه تنها رفتن به کنترل توسط مقامات آن است که رفتن به کنترل اجتماعی مشارکت,” دکتر گفت:, و اضافه کرد که اسپانیا است استفاده از ایتالیا را تجربه و “زمان بیشتری برای آماده سازی.

“وجود خواهد داشت و تنش در بیمارستان ها در دو سه هفته اما ما تا به حال زمان برای کاهش تقاضا در آینده” Bengoa گفت.

سانچز به پایان رسید سخنرانی تلویزیونی خود را در روز جمعه با یک درخواست تجدید نظر نهایی به ملت از 46 میلیون نفر است.

“پیروزی بستگی به هر یک از ما” سانچز گفت. “به یک قهرمان نیز به معنی شستن دست یکی و در خانه بماند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>