اسپانیا به اجازه می دهد, هوای آزاد, ورزش به عنوان بچه ها آماده برای طعم آزادی

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز اعلام کرد کاهش مستند محدودیت در روز شنبه به عنوان کودکان آماده برای رفتن به خارج برای اولین بار در شش هفته و ارقام تایید روزانه coronavirus مرگ و میر در حال اجرا به خوبی در زیر قله دیده می شود در اوایل این ماه.

در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس سانچز گفت: اسپانیایی ها اجازه خواهد داشت به ورزش به تنهایی از مه 2 اگر coronavirus تلفات همچنان به سقوط. مردم با هم زندگی مجاز خواهد بود به پیاده روی کوتاه با هم.

اینجا را کلیک کنید برای پوشش کامل از Covid-19 همه گیر

او همچنین گذاشته و دولت را گسترده تر برنامه ریزی برای شل مستند در سرعت های مختلف در سراسر مناطق مختلف بسته به اینکه آیا ملاقات آنها با معیارهای تعیین شده توسط سازمان بهداشت جهانی است.

“ما نمی خواهد به طور ناگهانی بهبود فعالیت در همه بخش های,” او گفت:. “این deescalation باید تدریجی و نامتقارن… ما نمی خواهد همه پیشرفت در سرعت یکسان اما ما به دنبال همان قوانین است.”

سانچز گفت: این طرح که دولت آماده شده است با کارشناسان برای سه هفته خواهد شد نورد از طریق ممکن است و “ما خواهیم دید چه اتفاقی می افتد” در ماه ژوئن. او گفت که او خواهد شد برگزاری یک نشست مجازی با رهبران منطقه ای روز یکشنبه برای بحث در مورد برنامه های که دولت تنظیم شده است برای تصویب در روز سه شنبه.

دولت خود را از دست داده و با بحران روبرو شده است با انتقاد شدید و در روز شنبه ساکنان سراسر مادرید آمد و خود را به بالکن به گلدان و تابه در اعتراض.

مشابه تظاهرات پیش از آن در هفته باعث شد که دولت به معکوس زودتر تصمیم و اجازه دهید زیر 14s ترک خانه های خود برای اولین بار از وضعیت اضطراری اعلام شد در مارس 14.

اینجا را کلیک کنید برای آخرین به روز رسانی از شیوع کروناویروس

از روز شنبه آنها اجازه خواهد داشت یک ساعت از نظارت و فعالیت در فضای باز در هر روز بین 9 و 9 شب اقامت در عرض یک کیلومتر از خانه خود را.

بزرگسالان می تواند همراه تا سه فرزند که نمی خواهد اجازه داده می شود به استفاده از در پارکهای کودک و باید پایبند به اجتماعی فاصله دستورالعمل های باقی مانده حداقل دو متر از سایر افراد است.

سانچز خواست پدر و مادر مسئول و پیگیری دستورالعمل ها را با “حداکثر احتیاطی” در حالی که بالای مقامات پلیس هشدار داد که کودکان باید به چوب به قوانین است.

اسپانیا در وزارت بهداشت گفت: 378 بیشتر مردم مرده بود بعد از اینکه تشخیص داده coronavirus تا کمی در روز جمعه 367 کمترین میزان در ماه گذشته اما به خوبی در بالا از 950 دیده می شود در 2 آوریل.

تجمعی مرگ و میر افزایش به 22,902 در حالی که تعداد کلی موارد رز به 223,759 از 219,764 روز قبل از.

در مارس 13 بخش از جمله ساخت و ساز و تولید اجازه داده شد برای بازگشایی, اما با بسیاری از مردم هنوز هم محدود به خانه های خود را به جز دلیل ضروری و مغازه ها و کافه ها و فضاهای عمومی باقی می ماند بسته شده است.

DECONFINEMENT طرح

کاتالان منطقه ای رئیس جمهور Quim Torra اعلام کرد منطقه طرح خود را به سهولت مستند اقدامات از جمله الزام های خاص ساعت در زمانی که کودکان در سنین مختلف می تواند رفتن به خارج.

دفاع از خود اقدامات که چشم پوشی از وزارت بهداشت و درمان دستورالعمل ها و برجسته غرش نارضایتی در برخی از مناطق با ملی پاسخ Torra گفت: “ما این حق را برای خود ما deconfinement طرح”.

در Pineda de Mar, شمال اسپانیا داوطلب سورس سخت در کار ساخت ماسک صورت برای کودکان پیش از deconfinement اندازه گیری.

“بیش از 100 نفر در حال ساخت تجهیزات حفاظتی” در شهر شهردار خاویر Amor به رویترز گفت. “ما در آغاز با ماسک و سپس ما به دنبال آن تقاضا از بیمارستانها و مراکز بهداشتی درمانی و خانه های سالمندان.”

به عنوان کافه ها و رستوران ها چشم تدریجی بازگشایی یک شرکت ابداع اقدامات ایمنی برای تشویق با احتیاط مشتریان به بازگشت.

لگنس مبتنی بر LlenaTuBar که نام ترجمه را به عنوان شما را پر کنید تا نوار اتصالات جداول ناهار خوری با پلاستیکی شفاف صفحه نمایش برای حفاظت از مشتریان و نصب دوربین های حرارتی برای شناسایی هر گونه مراجعان با تب.

وزارت بهداشت در روز جمعه تغییر روش برای ورود به سیستم مورد از این ویروس است. آن را دیگر نمی خواهد تعداد آنتی بادی آزمایش و تنها شامل نتایج مثبت از تست PCR.

تنزیل آنتی بادی آزمایش قرار می دهد روز شنبه تعداد کل موارد در 205,905 و روز جمعه در 202,990.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>