SpaceX اعلام همکاری برای ارسال چهار گردشگران به مدار

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

SpaceX اعلام کرد یک همکاری جدید دوشنبه به ارسال چهار گردشگران عمیق تر به مدار بیش از هر شهروند خصوصی قبل از آنها در یک ماموریت است که می تواند تا سال 2022 و به راحتی هزینه بیش از $100 میلیون.

این شرکت امضا مقابله با ماجراجویی های فضایی است که در واشنگتن و در خدمت به عنوان یک واسطه برای ارسال هشت فضای گردشگران به ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) از طریق روسیه موشک سایوز.

برای اولین بار از این دنیس تیتو که با پرداخت 20 میلیون دلار برای هشت ساعت ماندن در ISS در سال 2001. آخرین به رفتن بود Cirque du Soleil بنیانگذار مرد Laliberte در سال 2009.

جدید گردشگران خواهد بود انجام SpaceX خدمه کپسول اژدها که توسعه یافته برای حمل و نقل فضانوردان ناسا است و با توجه به آن crewed پرواز در ماه های آینده.

“هدف ما این است که سعی کنید برای رسیدن به حدود دو تا سه برابر ارتفاع ایستگاه فضایی” ماجراجویی فضایی با حضور رئیس جمهوری تام شلی به خبرگزاری فرانسه گفت.

ISS در مدار 400 کیلومتر (250 مایل) بالاتر از سطح زمین اما ارتفاع دقیق از ماجراهای فضایی ماموریت خواهد بود تعیین می شود SpaceX اضافه شلی.

در اولین آن می تواند محل اواخر 2021 هر چند “احتمالا بیشتر احتمال دارد مدتی در سال 2022” او گفت:.

کپسول طراحی شده برای فضانوردان از سطح به ISS است. فقط نه متر مربع در حجم وجود دارد بخش خصوصی به خواب شستن یا حمام استفاده کنید.

مدت زمان ماموریت بستگی دارد به آنچه می خواهید مشتریان گفت: Shelley.

– هفته آموزش –

در مورد هزینه شلی پاسخ داد: “آن را ارزان نیست.”

هزینه راه اندازی یک موشک فالکون 9 است $62 میلیون, با توجه به در دسترس عموم ارقام پس از آن وجود خواهد داشت هزینه ساخت یک تازه اژدها کپسول. می تواند از آن بیش از $100 میلیون ؟

“ارزیابی شما درست است من نمی توانم اظهار نظر به طور خاص در این شماره اما آره کسانی که هزینه قطعات,” او گفت:.

“ما بسیار خوب شبکه بالا افراد ارزش خالص در سراسر جهان بسیاری از آنها ما می دانیم که علاقه مند به پروازهای فضایی,” او اضافه شده است.

بر خلاف فضای گردشگری به ISS که نیاز به شش ماه آموزش در مسکو ماموریت بعدی نیاز چهار هفته از مشارکت در ایالات متحده است.

پس از فاصله 12 سال ماجراجویی های فضایی نیز می خواهد به ارسال دو بیشتر گردشگران به ISS در هیئت مدیره یک موشک روسی در 2021.

در سال 2005 این شرکت اعلام کرد که در میان بزرگ هیاهو که این برنامه ریزی برای ارسال دو گردشگران در اطراف ماه-اما این ماموریت در حال حاضر رها شده است تایید کرد شلی.

دیگر شرکت های درگیر در فضای گردشگری در حال ریچارد برانسون, Virgin Galactic و جف بزوس’ Blue Origin.

این دو در حال توسعه و عروق به ارسال گردشگران تنها فراتر از مرز فضا (80 کیلومتر یا 100 کیلومتر بسته به تعاریف انتخاب شده توسط هر دو). بلیط باکره شروع در $250,000 زمانی که آنها برای اولین بار به فروش رفت در اواسط 2000s.

SpaceX ارائه است به مراتب بیشتر بلند پروازانه و طراحی شده توسط همان قابل استفاده مجدد فالکون 9 موشک قرار می دهد که ماهواره به فضا و ارسال فضانوردان به ISS است.

در همان زمان بوئینگ نیز در حال توسعه یک خدمه کپسول به نام Starliner نیز با هدف حمل و نقل ما فضانوردان به ISS است.

مثل SpaceX بوئینگ همچنین پیش بینی اعزام گردشگران به فضا اما برنامه توسعه است و مانع عمده اشکالات که منجر به فسخ اولیه یک uncrewed تست پرواز در ماه دسامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>