مرکز فضا دانشمندان توسعه نوآورانه ماسک

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دو دانشمندان در Vikram Sarabhai مرکز فضا در تریواندروم مهم بال از اروپا (ISRO) توسعه یک ماسک جدید که به گفته آنها تضمین مناسب تصفیه و حذف برخی از مواد محرک طبیعی ماسک به ویژه برای bespectacled.

جدید ماسک پیکربندی شده است در دو منطقه یک بینی و یک دهان و قسمت دوخته شده را به صورت یک واحد جلوگیری از اختلاط از بینی و دهان و ذرات معلق در هوا مه آلود اجتناب از چشم انداز برای bespectacled گفت: بیانیه منتشر شده توسط دانشمندان است. هیچ ثبت اختراع یا علامت تجاری, جزییات ماسک توسعه یافته توسط P Venuprasad و دکتر Anitha S در دسترس هستند در Facebook و مواد هزینه خواهد شد در اطراف ₹10 قطعه و هر خیاط می توانید آن را به راحتی بیانیه ای گفت:.

اینجا کلیک کنید برای کامل Covid-19 پوشش

“بینی قسمت دوخته شده با سیم نوار که به راحتی به هر بینی کانتور. یک ماسک برگزاری string تسهیل حلق آویز آن را در قفسه سینه که حذف شده ، آن را با گوش قابل تنظیم حلقه که به راحت و کارآمد اتصالات به صورت” آن گفت: اضافه کردن این ماسک ساخته شده از khadi لباس با دوام هستند.

بسیاری از معمولی ماسک فقیر ظرفیت تصفیه و مناسب نیست و در صورت کاهش عملکرد آن است. هوا بازدم نسبت به چشم ممکن است منجر به خشکی و مشکلات در دراز مدت اما ماسک جدید حل بسیاری از این مشکلات است. این ماسک را می توان به شسته و مورد استفاده مجدد قرار چندین بار این بیانیه اضافه شده است.

“این سه لایه با فیلتر پارچه مواد در میان است. در ضمن تعویض فیلتر کارتریج حاوی مخلوطی از آیورودا روغن های ضروری می تواند قرار داده شده در بینی منطقه که اختیاری است. این ماسک را می توان به اندازه های مختلف به عنوان در هر مورد نیاز” بیانیه ای گفت:.

.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>