SP MP اعظم خان, همسر, پسر منتقل شده به سیتپور زندان Akhilesh آنها را ملاقات

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | سیتپور | منتشر شده در تاریخ: 27 فوریه سال 2020 5:39:11 pm

رامپور (اوتار پرادش) MP اعظم توسط رئیس دانشگاه

یک روز پس از تسلیم شدن در رامپور (اوتار پرادش) دادگاه و remanded قضایی حضانت وجود دارد SP MP اعظم خان, همسر و پسرش بودند در روز پنج شنبه معطوف به سیتپور زندان که در آن حزب رئیس Akhilesh Yadav آنها را ملاقات کرد.

پس از جلسه خان Yadav گفت: Samajwadi حزب MP شده و هدفمند توسط BJP تحت یک “توطئه سیاسی”.

“من اعظم سحاب. همسر خود را به خوبی نمی باشد و مادر نیز یک آسیب در دست خود را. من امیدوارم که این زندان به دولت ارائه خواهد شد آنها را با توجه به امکانات. پس از بی جی پی به قدرت رسید اعظم خان هدف قرار داده بود. آن را یک توطئه سیاسی به دلیل که او به زندان فرستاده می شود. دادگاه او را کمک خواهد کرد,” او گفت:.

Akhilesh بود در گفتگو با خبرنگاران پس از جلسه اعظم خان خود قانونگذار همسر The Fatma و MLA-پسر عبدالله اعظم بودند که معطوف به منطقه زندان در اینجا از رامپور (اوتار پرادش) در اوایل صبح روز پنج شنبه.

“سه رسیده سیتپور زندان در روز پنج شنبه صبح. انتظار می رود آنها را به اینجا تا 2 مارس” یک زندان رسمی گفت.

در رسیدن به سیتپور از رامپور (اوتار پرادش), خان زودتر صحبت می کرد به خبرنگاران گفت در حال انتظار برای او در زندان ورودی.

در مورد تعداد موارد تسلیم در برابر او خان گفت: “کل کشور می داند آنچه که اتفاق می افتد به من و خانواده من است.”

در حال تغییر به سیتپور زندان به او گفت که تصمیم دولت.

خان و اعضای خانواده اش تسلیم قبل از رامپور (اوتار پرادش) دادگاه در روز چهارشنبه و فرستاده شدند قضایی حضانت تا 2 مارس برای ادعایی خود را در تأمین جعلی شناسنامه سابق خود را MLA پسر عبدالله.

مورد مربوط به دو شناسنامه از عبدالله اعظم که گفته به اشتباه تاریخ تولد در حالی که پر کردن نامزدی خود را برای مقالات را تا مجمع انتخابات در سال 2017.

عبدالله عبدالله از انتخابات کنار گذاشته شد توسط اللهآباد (هند) دادگاه عالی در ماه دسامبر گذشته.

یک رامپور (اوتار پرادش) BJP رهبر Akash Saxena, حال تسلیم FIR در گنج ایستگاه پلیس در 3 ژانویه 2019 ادعا تقلب مربوط به عبدالله اعظم دو شناسنامه. در آوریل پلیس واصل اتهام ورق در دادگاه.

این ادعا که اعظم خان پسر نیز تا به حال دو گذرنامه و دو تابه کارت.

در یک گواهی تولد صادر شده توسط رامپور (اوتار پرادش) شهرداری عبدالله عبدالله تاریخ تولد ذکر شد به عنوان ژانویه 1, 1993. دیگر گواهی گفت که او متولد شد و در لکنو در تاریخ 30 سپتامبر سال 1990 با توجه به این اتهام علیه او.

یک مورد نیز ثبت شده برابر اعظم خان و همسر خود را به عنوان آنها را مشاهده کنید استشهاد شهادت به صحت خود را پسر دوم شناسنامه.

اعظم خان نشان دهنده رامپور (اوتار پرادش) در Lok سبها و همسرش است MLA از رامپور (اوتار پرادش) مونتاژ صندلی. پسر خود عبدالله برنده شده بود از Suar مونتاژ بخش در سال 2017 شد اما مقامش را از دست بدهد توسط دادگاه عالی برای اینکه زیر سن قانونی به عنوان هر یک از گواهی تولد در تاریخ از تشکیل پرونده نامزدی مقالات.

در سال های اخیر اعظم خان نیز در مواجهه با اتهام تجاوز از زمین های اطراف رامپور (اوتار پرادش) به محمد علی Jauhar دانشگاه که او سر به عنوان صدراعظم.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>