SP سنگین وزن اعظم خان به زندان فرستاده می شود در مورد جعل همراه با همسر و پسرش

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

ارشد Samajwadi رهبر حزب و Lok سبها MP Mohd اعظم خان به زندان فرستاده می شود در روز چهارشنبه همراه با همسرش The فاطمه MLA از رامپور (اوتار پرادش) و پسر Mohd عبدالله اعظم MLA از Suar پس از مدتی به قید وثیقه نرم افزار در یک پرونده مربوط به جعل سن-اثبات اسناد از عبدالله ازم رد شد توسط یک دادگاه محلی است.

جلسه بعدی در این مورد خواهد بود در تاریخ 2 مارس. سابق تا وزیر خان به نظر می رسد قبل از دادگاه در روز چهارشنبه با خانواده اش پس از او اعلام شد یک absconder و دادگاه محلی صادر شده غیر bailable حکم علیه او و دستور دلبستگی از املاک خود را در روز سه شنبه.

در سپتامبر سال 2019 دادگاه صادر کرده است احضار و به قانونگذاران پس از مصرف ادراک از اتهام ورق ظ توسط رامپور (اوتار پرادش) پلیس که در آن هر سه متهم شده اند با جعل و تقلب.

دادگاه تا به حال به کارگردانی شو از گنج Kotwali ایستگاه پلیس که تحت صلاحیت این دادگاه ها خانواده ساکن برای اطمینان از انطباق آن سفارش. پس از آن دادگاه صادر شده غیر bailable حکم در برابر خان زمانی که آنها موفق به ارائه خود را قبل از آن است.

با اتهامات اعم از زمین گرفتن, سرقت, گاومیش, بز, کتاب و برق دزدی خان به بیش از 88 دعاوی انتظار در برابر او.

در ژانویه 3, 2019, محلی, BJP رهبر Akash Saxena شکایت کرده ادعا اعظم و همسر خود را به کمک پسر خود را در به دست آوردن دو جعلی شناسنامه – یکی از لکنو و یکی دیگر از رامپور (اوتار پرادش) – زیر که یک شاه ثبت شد در گنج Kotwali.

در رامپور (اوتار پرادش) پلیس در حال حاضر ثبت یک اتهام ورق در برابر عبدالله اعظم به اتهام در اختیار داشتن دو شناسنامه و پان کارت.

یک MLA از Suar مونتاژ صندلی در رامپور (اوتار پرادش) عبدالله را در انتخابات کنار گذاشته شد توسط اللهآباد (هند) دادگاه عالی و در 16 دسامبر سال گذشته برای اینکه زیر سن در دادخواست نقل مکان کرد توسط نواب کاظم علی خان. او را متهم کرده بود که عبدالله از تشکیل پرونده دروغین و جعلی و اسناد مربوط به اثبات سن.

“او (عبدالله عبدالله) تاریخ تولد طبق آموزشی خود گواهی است 1 ژانویه 1993 اما با توجه به گواهی تولد صادر شده توسط لکنو نگر Nigam آن است که 30 سپتامبر 1990” گفت: کاظم. خان و خانواده اش شده اند شارژ-ورقه ورقه توسط رامپور (اوتار پرادش) پلیس برای ارائه اطلاعات نادرست برای گرفتن گذرنامه ساخته شده و سپس سوء استفاده از آن را در بخش 420, 467, 468 و 471 از قانون مجازات اسلامی (IPC) و بخش 121 (1) تحت گذرنامه اقدام کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>