کره جنوبی می گوید شهروندان به ماندن در خانه در “لحظه بحرانی’ در coronavirus بت…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

کره جنوبی خواست شهروندان در روز شنبه به ماندن در خانه آن را به عنوان هشدار داده بود که “لحظه بحرانی” در آن نبرد در coronavirus پس از ثبت بزرگترین روزانه پرش در عفونت با 594 جدید, موارد مصرف چوب خط حساب کردن به 2,931.

کره جنوبی دست و پنجه نرم کردن با بزرگترین شیوع این ویروس در خارج از چین به عنوان یک جدید, مرگ در زمان تلفات به 17 در میان یک رکورد روزانه افزایش عفونت پس از این کشور را تایید کرد اولین بیمار در Jan. 20.

“ما خواسته شما را به خودداری از شرکت در رویدادهای عمومی از جمله مذهبی تجمع و یا اعتراضی در این آخر هفته” معاون وزیر بهداشت Kim Kang-لب گفت: یک جلسه.

آن را یک “لحظه بحرانی” در reining در گسترش ویروس او گفت: “لطفا به ماندن در خانه و خودداری از رفتن خارج و به حداقل رساندن تماس با افراد دیگر.”

به عنوان بسیاری از 476 از موارد جدید بودند و از جنوب شرقی شهر Daegu سایت یک کلیسا در مرکز شیوع و 60 از نزدیکی استان North Gyeongsang, کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) گفت.

مقامات بهداشتی باید در اجرای آزمون در بیش از 210,000 اعضا و 65,000 کارآموزان کلیسا مرتبط اکثر موارد پس از 61 سال شناخته شده به عنوان “بیمار 31” با حضور در مراسم مذهبی وجود دارد قبل از تست مثبت است.

بیش از 88% بررسی شده و در مورد 3,300 نشان داده اند که علائم مانند تب کیم اضافه شده است.

برخی از مقامات ولایتی می خواهید به فشار اتهامات جنایی علیه کلیسا و گفت: آن را حاضر به انتشار یک لیست کامل از اعضا اگر چه کلیسا را رد اتهام و خواستار پایان دادن به “تهمت و ظلم و ستم” از پیروان خود را.

کیم گفت که دولت مشغول به کار بود با مقامات شهرداری برای بررسی اگر کلیسا ارائه یک لیست ناقص.

یک دادگاه رد طرح توسط گروه های محافظه کار منتقد رئیس جمهور ماه Jae-in برای یک آخر هفته تجمع در مرکز شهر سئول با استناد به نگرانی های بهداشتی.

گسترش سریع coronavirus دارای سوخت ترس از یک بیماری همه گیر با شش کشور گزارش اولین موارد این هفته به عنوان سازمان بهداشت جهانی مطرح شده و آن خطر جهانی هشدار به “بسیار بالا”.

در چین از کشته شدن بیش از 2800 نفر و آلوده مورد 79,000 پس از آن پدید آمده در اواخر سال گذشته در مرکز شهر ووهان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>