کره جنوبی رکورد 48 جدید Covid-19 موارد برخی در خارج از سئول

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

کره جنوبی گزارش کرده است 48 مورد جدید از Covid-19 به عنوان مقامات بهداشتی مبارزه حاوی یک تجدید حیات است که پاک کردن برخی از کشور سخت موفق به کسب سود در برابر ویروس.

آمار و ارقام منتشر شده توسط کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز یکشنبه به ارمغان آورد ملی caseload به 12,421 تایید عفونت از جمله 280 مرگ و میر.

آن گفت: 24 از موارد جدید آمد از پر جمعیت سئول شهری شده اند که در مرکز این کشور شیوع از اواخر ماه مه.

ده نفر دیگر گزارش شده از مرکزی شهرستان دأجئون نشان می دهد که این ویروس شروع به گسترش به طور گسترده تر ظاهرا به عنوان یک نتیجه از افزایش فعالیت عمومی و خوشنودی اجتماعی فاصله.

این KCDC گفت: نزدیک به 200 عفونت تا کنون شده است مربوط به کارکنان در یک درب به درب فروش شرکت در سئول که عمدتا استخدام افراد بیش از 60. هفتاد و موارد دیگر در ارتباط بودند به یک جدول باشگاه تنیس در بخش دیگری از سئول که در آن عضو نیز به تصویب ویروس در یک کلیسا.

مقامات بهداشتی زودتر صدها موارد مرتبط nightspots, e-commerce کارگران و اجتماعات کلیسا.

در حالی که برخی از کارشناسان می گویند این کشور باید reimpose قوی تر اجتماعی فاصله دستورالعمل پس از کاهش آنها در اواسط ماه مارس مقامات شده اند و تمایلی به انجام این کار بیش از نگرانی از صدمه زدن به یک اقتصاد در حال حاضر شکننده.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

مقامات چینی گزارش جدید 25 مورد تأیید — 22 در پکن و سه کشور همسایه استان هبی. آنها می گویند 2.3 میلیون نفر آزمایش شده اند در تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری در پایتخت که منجر به بسته شدن بزرگترین عمده فروشی مواد غذایی در بازار. چین که در آن شیوع شروع در ماه دسامبر تا به حال کاسته کنترل در سفر و کسب و کار به عنوان موارد جدید کاهش یافت. اما مانیتورینگ و برخی محدودیت های دیگر شده اند reimposed پس از پرش های اخیر در عفونت. پکن کمیسیون بهداشت به هیچ جزئیات که در آن آخرین موارد ممکن است سرچشمه گرفته است. چینی پایتخت بزرگترین عمده فروشی مواد غذایی در بازار بسته شد 13 ژوئن پس از ده ها تن از افرادی که در آنجا کار می کرد آزمایش مثبت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>