کره جنوبی تایید اولین coronavirus مرگ به عنوان عفونت موارد افزایش

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

کره جنوبی ثبت شده خود را برای اولین بار تایید مرگ از یک فرد مبتلا به کروناویروس و تایید موارد بیش از سه برابر شده در عرض یک روز با بخش عمده ای از موارد جدید به یک خوشه از حاشیه فرقه مذهبی.

کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری روز پنجشنبه گفت که یک نفر در اثر ویروس و داخلی آن عفونت کل رسیده 104 یک نشانه نگران کننده است که می آید به عنوان همسایه ژاپن نوشته شده در یک افزایش شدید در عفونت ها و ثبت آن و دوم و سوم و میر نسبت به این بیماری است.

کره جنوبی CDC را ارائه نمی دهد بسیاری از جزئیات در کشور ثبت شده مرگ و میر داد اما محل آن به عنوان یک بیمارستان در نزدیکی Daegu یکی از بزرگترین شهرستانها که در آن یک خوشه از عفونت یافت شده است در میان اعضای معبد خیمه شهادت که قبلا شناخته شده به عنوان Shincheonji کلیسای عیسی مسیح.

کسی که مرده از پنومونی شنبه تایید شد به coronavirus با توجه به Yonhap News. کره جنوبی CDC گفت: آن بررسی علت مرگ شخص است.

مرکز گفت که آن را در بر داشت حداقل 28 مورد جدید تایید کرد امروز درگیر کسانی که با حضور در کلیسا با یک فرد تایید کرد با این ویروس در اوایل این هفته. کشیش گفت: JoongAng Ilbo روزنامه در مصاحبه ای که برخی از 1000 نفر حضور داشتند خدمات مشابه.

شیوع بیماری در دائگو در مورد 235 کیلومتر (150 مایل) در جنوب سئول مطرح است نگرانی های تازه در مورد ویروس پس از سکون در موارد گزارش شده در هفته گذشته. رییس جمهور مون جائه-در هشدار داد که تاثیر از این ویروس در اقتصاد می تواند بزرگتر و طولانی مدت از 2015 MERS بیماری همه گیر که به کشته شدن 38 نفر در کره جنوبی.

“ما تعطیل ما Daegu کلیسا به عنوان از 18 صبح امروز و در ادامه به بررسی ضد عفونی و اقدامات پیشگیرانه” این گروه در بیانیه ای گفت.

ماه متعهد پشتیبانی کامل به شهر در یک تماس را به Daegu شهردار Kwon Young-jin ریاست جمهوری گفت. تکواندو گفت: ساکنان در Facebook پست به “خودداری از رفتن به خارج” و پوشیدن ماسک محافظ حتی در خانه.

Daegu ‘Shutdown’

جهانی شمار کشته شدگان صعود به 2,128 از جمله 10 مرگ و میر در خارج از سرزمین اصلی چین و کانون این بیماری است.

حتی قبل از گزارش ها از مرگ “تعطیل دائگو” آغاز روند در توییتر و کره جنوبی با بسیاری از رسانه های اجتماعی خواستار ماه دولت برای جداسازی این شهرستان از حدود 2.5 میلیون نفر در راه شبیه به چینی ها مستند ووهان.

“در این مرحله دولت در نظر گرفته است که COVID-19 در حال گسترش است به صورت محلی با دامنه محدود” معاون بهداشت و وزیر رفاه Kim Kang-لب شد به نقل از به نقل Yonhap News.

در بسیاری از شهرستان خود را افزایش پادمان پس از افزایش گزارش شده است. U. s. Army Garrison Daegu گفت: در بیانیه خود در Facebook صفحه است که آن را قرار داده و در محل ورود به محدودیت های که ممنوعیت بازدید کنندگان از جمله بستگان و دوستان و کسانی که از خارج از کشور.

“سفر به و از Daegu محدود شده است برای ایالات متحده خدمات اعضا و بسیار دلسرد برای غیر نظامیان و بازنشستگان و اعضای خانواده” آن و افزود: در سیاست خواهد بود مجددا روزانه.

Daegu مقامات آموزش و پرورش دستور بستن پیش دبستانی و مهد کودک با استناد به نگرانی های رله توسط والدین دانش آموزان Kyongbuk Ilbo گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>