سونیا گاندی می نویسد به ساعت مودی به دنبال پیشبرد حقوق و دستمزد برای MGNREGA کارگران ضربه Covid-19…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی در روز چهارشنبه در نامه ای به نخست وزیر نارندرا مودی به دنبال پیش پرداخت از 21 روز دستمزد به MGNREGA کارگران به آنها را برای جبران از دست دادن درآمد در طی 21 روز مستند به بررسی گسترش coronavirus.

“با توجه به ضرورت فراهم کردن درآمد پشتیبانی به فقیر روستایی با توجه به حقوق از دست رفته دولت ممکن است در نظر فوری پیش پرداخت دستمزد به مدت 21 روز به ثبت و فعال MGNREGA.پیشرفت دستمزد تنظیم ممکن است در برابر کار انجام شده توسط کارگران پس از MGNREGA سایت ها را باز کرد تا” گاندی نوشت.

او گفت: lakhs از کارگران کشاورزی گذاشته شده اند بیکار در طول فصل برداشت.

دنبال coronavirus به روز رسانی های زنده در اینجا.

“عاری از یک منبع جایگزین درآمد به طور فزاینده تعداد زیادی از فقیر روستایی هستند و انتظار می رود تقاضا تحت MGNREGA . اما اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای ارائه شده اند همه آثار خام در طول مستند” کنگره گفت: رئیس و درخواست مودی به اقدام فوری و گسترش پشتیبانی از تقریبا هشت کرور کارگران روستایی در کشور است.

هفته گذشته اتحادیه وزارت دارایی اعلام کرده بود یک بسته امداد تومان ارزش 1.70 لاخ کرور تحت Pradhan Mantri Garib Kalyan Yojana برای کمک به فقرا جزر و مد در طول بحران.

این مستند خواهد بود که در نیروی تا مارس 14, کوتاه مداری بازار کار در کشور است و پرتاب هزاران نفر از کارگران مهاجر در این کشور بیکاری.

آن را نیز باعث راش توسط کارگران مهاجر به خانه سر به روستاهای خود. خود را با عجله به بازگشت به روستاهای خود هزاران نفر از کارگران مهاجر جمع شده بودند در دهلی نو-تا مرز در نند VIhar به اتوبوس به چندین مقصد در اوتار پرادش.

ازدحام جمعیت و بسته بندی اتوبوس ها نیز مطرح ترس از گسترش بیشتر از کروناویروس که این مستند تا به حال در نظر گرفته شده به بررسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>