سونیا گاندی استقبال مودی حرکت به جیره غذایی رایگان به امنیت غذایی عمل بن…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی در روز دوشنبه استقبال نارندرا نخست وزیر تصمیم به ارائه پنج کیلوگرم از جیره غذایی رایگان به ذینفع ملی امنیت غذایی عمل می کنند (NFSA) و پیشنهاد بیشتر اقدامات برای مقابله با تاثیر Covid-19 مستند.

در نامه تازه به مودی او با استقبال از ارائه رایگان جیره علاوه بر حقوق تحت NFSA طی آوریل تا ژوئن گفت: Covid-19 بحران را تحت فشار قرار دادند و بسیاری از مواد غذایی نسبتا امن خانواده به ناامنی و فقر است. او همچنین ذکر شده پیشنهادات خود را برای غلبه بر تاثیر مستند در معیشت.

“Lakhs از افراد آسیب پذیر در سراسر کشور صورت مزمن ناامنی غذایی با توجه به مستند. این غم انگیز است با توجه به این که هند بزرگ بافر از غلات دقیقا برای فشارهای مانند زمان همه گیر” گاندی گفت.

این کنگره بود رئیس ششم در نامه ای به نخست وزیر پس از مارس 23 در مسائل مختلف مرتبط با این بیماری همه گیر.

“من تصمیم خود را برای ارائه خدمات رایگان از هزینه 5 کیلوگرم دانه/فرد علاوه بر حقوق تحت ملی امنیت غذایی عمل می کنند (NFSA) از آوریل تا ژوئن 2020. با توجه به تاثیر نامطلوب از مستند و طولانی مدت خود را با تاثیر از مردم امرار معاش می نویسم برای شما در نظر بگیرید چند پیشنهاد,” او نوشت.

اولین ارائه 10 کیلوگرم دانه در هر فرد به NFSA ذینفع باید تمدید شود توسط یکی دیگر از سه ماه تا سپتامبر گاندی گفت: با اضافه کردن مواد غذایی, حقوق, باید ارائه شده به صورت رایگان در نظر مزمن و ناراحتی های اقتصادی با آن مواجه هستند ذینفع.

دوم 10 کیلوگرم دانه در هر فرد نیز باید ارائه شده به صورت رایگان به مدت شش ماه به کسانی که بدون کارت جیره اما در مواجهه با ناامنی غذایی. “من می خواهم به آن را به شما متوجه است که همه مهاجر کار شده اند رو به پریشانی حاد ممکن است برگزاری NFSA کارت. علاوه بر این, بسیاری از مردم مستحق حذف شده اند از NFSA لیست,” او نوشت.

گاندی گفت: بحران را تحت فشار قرار دادند و بسیاری از مواد غذایی نسبتا امن خانواده ها به مواد غذایی نا امنی و فقر و اصرار داشت که افزایش جمعیت از سال 2011 در نظر گرفته نمی شد برای تعیین هر دولت حق تحت NFSA.

“این اقدامات حیاتی برای حفاظت از مردم در برابر تورم مواد غذایی در یک مقطع زمانی که در آن زنجیره تامین اختلالات باعث افزایش قیمت.”

گاندی گفت: انتشار غلات به ایران کمک خواهد کرد که ایجاد فضا برای ذخیره سازی مواد غذایی شرکت از هند (FCI) به سطح شیب دار بالا ربیع فصل خرید گندم و برنج.

“ما در مبارزه با این بیماری همه گیر ما باید اطمینان حاصل شود که هیچ یک از چهره های گرسنگی,” او اضافه شده است.

در پنج قبلی نامه گاندی صحبت در مورد مشکلات ساخت و ساز و کارگران روستایی به غیر از نیروی کار مهاجر و خواستار بسته های مالی برای آنها. او همچنین به دنبال تعلیق 20 ، 000 تومان کرور روپیه “مرکزی ویستا” پروژه و انتقال پول تحت PM-مراقبت صندوق به نخست وزیر ملی امداد صندوق (PM-NRF) به مبارزه با این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>