سونیا گاندی به دنبال معافیت های مالیاتی بهره کمک هزینه در میان برای کمک به covid 19-ضربه…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی مسائل مطرح شده بیش از مرکز پاسخ به شیوع Covid-19 و خواستار بسته امداد برای بدترین ضربه بخش از جمله فقیر و کشاورزان و کسب و کارهای کوچک وسط کلاس در حالی که ارائه یک مورد به صورت قابل توجهی در حال گسترش از تست شامل افراد تحت نظارت و علامتی موارد در میان خواسته های دیگری در روز شنبه.

کنگره رئیس جمهور گفت که Covid-19 باعث شده بود یک شکست بزرگ به عنوان آن می آید پس از demonetisation و کاهش اقتصاد هند و صدمه دیده است میلیون ها نفر در میان آسیب پذیرترین که نیاز به کمک دولت در تلاش بار.

“دولت به در محل قرار داده گسترده ای را بر اساس حمایت اجتماعی از جمله اقدامات مستقیم, نقدی, کمک مالی به این بخش” بیانیه متحده است.

او گفت: همه کسب و کار به خصوص هالتر کوچک و متوسط کسب و کار تحت یک استرس بزرگ در حساب COVID-19 و خواستار یک بخش عاقلانه امداد بسته است.

“فوق العاده بار تماس برای اقدامات فوق العاده. جامع بخش-عاقلانه بسته امداد نیاز اعلام می شود فورا توسط دولت لازم از جمله معافیت های مالیاتی بهره کمک هزینه و تاخیر در بدهی. برای کلاس حقوق و مزایای دولتی و RBI باید در نظر تعویق و تربیه,” او بیانیه می گوید.

او همچنین از دولت خواسته به نظر ویژه بسته امداد برای بخش کشاورزی بیش از حد.

او گفت که او مخالف با دولت در حال حاضر تست طرح و توصیه شده است که آن را یافت تا بطور قابل توجهی برای مقابله با چالش های ارائه شده توسط یک کشور با 1.3 میلیارد جمعیت.

“در یک کشور از 130 کرور تنها 15,701 نمونه گزارش شده است و تست شده است. با وجود زمان کافی در اوایل هشدارها و درس از کشورهای دیگر ما را به نظر می رسد مورد استفاده قرارگرفته ما بخش دولتی و خصوصی ظرفیت. این باید تغییر” از انتشار رسمی گفت.

او همچنین خواستار آن است که اطلاعات در مورد محل هر بیمارستان و اورژانس خط تلفن شماره باید عموم به اشتراک گذاشته شده برای مقابله با اتهام “عدم قطعیت و فقدان اطلاعات” در مورد تعداد تخت جداسازی اتاق, پنکه, اختصاصی, پزشکی, تیم, لوازم پزشکی و غیره.

سونیا گفت: دولت باید ویژه ای اعطای مشوق های مالی به کارکنان پزشکی درگیر در مبارزه با ویروس.

“ما مفتخریم که پزشکان و پرستاران و حمایت از کارکنان. در همان زمان من به شدت احساس می کنم که اعطای ویژه و مشوق های مالی برای آنها در این بار تلاش به همان اندازه مهم است. در حال حاضر این دو وجود ندارد,” او گفت.

او همچنین موضوع عدم دسترسی به دنده محافظ و سیاه خود را بازاریابی و گفت: دولت موظف به مقابله با کمبود مصنوعی و عمل در برابر hoarders.

سونیا بیانیه ای ادعا می کند که قیمت کالاهای ضروری مانند سبزیجات و حبوبات و برنج و غیره. “به نظر می رسد افزایش بدون کنترل روزانه”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>