سونیا گاندی نه دعوت کنگره به جست و خیز دولت ضیافت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کنگره ملی هند اصلی مخالف حزب تصمیم گرفته است به دور ماندن از سه شنبه شب دولت ضیافت برگزار افتخار ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از ازدواج سفر به هند است. کنگره گرفته است سیاسی ایستاده برای یک رویداد است که دارای بالاترین اولویت های دیپلماتیک برای هند است.

این ضیافت به میزبانی رئیس جمهور رام نات Kovind برگزار خواهد شد در سالن ضیافت در شب سه شنبه.

روز پس از پذیرش دعوت کنگره رهبر غلام نبی آزاد منتقل شده به Rashtrapati Bhavan روز دوشنبه که او نمی خواهد شرکت در ضیافت افراد آشنا با توسعه گفت . نخست وزیر مانموهان سینگ نیز دعوت شده بود اما معلوم نیست اگر او را در حضور. دستیاران خود را نگهداری می شود که سینگ بعید است برای رفتن.

همچنین بخوانید: در روز 2 از هند دیدار مودی و تهمت به پایین به کسب و کار

Rashtrapati Bhavan دعوت Adhir Ranjan Chowdhury و آزاد — طبقه رهبران کنگره در Lok سبها و Rajya سبها بود — برای ضیافت. Chowdhury تصمیم گرفته است به جست و خیز آن را به عنوان یک علامت اعتراض از هیچ دعوت تمدید شد به کنگره رئیس سونیا گاندی. “مغلوب ساختن پیشی جستن در حال آمدن است در اینجا. هند میزبان بزرگ شام برای او اما مخالفان دعوت نیست. چرا سونیا Gandhiji است نه دعوت برای شام ؟ چه نوع دموکراسی است؟,” او گفت: خبرگزاری ANI.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>