سونام فراز Sakshi این بار با سقوط باعث می شود برش برای مقدماتی المپیک

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

اثبات فطرت او دوباره جوان, Sonam Mailk سیم Sakshi ملک برای دومین بار متوالی این بار با سنجاق المپیک مدال آن را به تیم هند برای ماه آینده المپیک مقدماتی اینجا را در روز چهارشنبه.

خواست دوباره ظاهر می شود در دادگاه پس از نه چندان عملکرد قوی در رم رتبه بندی سری رویداد و به تازگی به این نتیجه رسیدند مسابقات قهرمانی آسیا, 18 سال, پیر Sonam پاره از هم جدا چالش تاسیس سالمندان در 62 كيلوگرم رقابت است.

او برای اولین بار گذشته Radhika و سپس مراقبت کمی برای شهرت سونام ضرب و شتم مسابقات قهرمانی آسیا 59kg مدال طلای Sarita مر (3-1) در مرحله نیمه نهایی قبل از برنده شدن با سقوط در برابر المپیک ریو مدال برنز Sakshi در فینال.

او دوخته Sakshi در دوره دوم زمانی که او انتهایی 1-2 و یک دقیقه مانده در کشمکش است.

نه کشتی گیران به نظر می رسد در 62 كيلوگرم آزمایشات از جمله 2018 در مسابقات قهرمانی جهان مدال برنز Pooja Julia و تعداد کمی از بالا و وزن دسته بندی. حاکم جهان کادت قهرمان قطار در Netaji Subhash Chandra Bose ورزشی موسسه در مدینه (Sonepat) تحت مربی اجمیر ملک.

“ضرب و شتم Sakshi سقوط یک دستاورد بزرگ برای این نوجوان. سونام خسته او را. و این بود که با وجود آرنج آسیب او متحمل شده بود در رم رویداد بود و نه بهبود به طور کامل. او حتی تا به حال نه روت هست” مربی اجمیر گفت.

“دختران که در بالا وزن دسته بندی می توانست تصور می کردند که آنها را قادر به تسلط بر Sonam چرا که او جوان است و بی تجربه. من تا به حال به او گفت که بیرون آمدن برنده در گروه رقابتی مثل این بزرگ خواهد بود و او ساخته شده است ما افتخار می کنیم,” او اضافه شده است. سونام حال ایجاد موج ضرب و شتم توسط Sakshi در آزمایش های انجام شده در ابتدای فصل زمانی که فدراسیون کشتی از هند (WFI) برداشت تیم رم رده بندی سری رویداد و مسابقات قهرمانی آسیا.

سونام موفق به کسب مدال در هر دو این حوادث اما تحت تاثیر قرار در طول پنجم-پایان محل در دهلی نو.

این WFI تا به حال روشن ساخته است که اگر عملکرد کشتی گیران را نمی تواند رضایت بخش آن خواهد انجام آزمایشات دوباره و اعلام کرد محاکمه در 62 كيلوگرم و 76kg برای زنان و 60 کیلوگرم برای کشتی فرنگی روم ، در ضمن Kiran برنده محاکمه در 76kg. آسیایی مقدماتی المپیک برگزار خواهد شد در بیشکک قرقیزستان از مارس 27-29. فینالیست خواهد شد واجد شرایط برای بازی های المپیک توکیو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>