Son Heung-min زده به زمان توقف تاتنهام به عنوان شانس فوتبال لیگ قهرمانان فصل آینده بودند همچنان در حال افزایش 3-2 برنده شدن در استون ویلا در روز یکشنبه.

یک سوم متوالی لیگ برتر پیروزی آسانسور اسپرز تا پنجم — که می تواند به اندازه کافی برای تضمین صلاحیت لیگ قهرمانان با منچستر سیتی رو دو فصل ممنوعیت از رقابت — و در یک نقطه چهارم-چلسی قرار می گیرد.

خوزه مورینیو مردان بودند شایسته پیروزی خود را پس از تندرست از یک کابوس شروع به زمانی که توبی آلدرویرلد قطعه قطعه خود را در هدف.

بلژیک به سرعت جبران و در انتهای دیگر با thumping پایان قبل از اینکه پسر به دنبال پس از په په رینا بود خود را نجات داد پنالتی برای قرار دادن بازدید کنندگان در مقابل.

شل دفاع از تهدید به هزینه تاتنهام هر سه امتیاز را زمانی که آنها اجازه بیورن انگلس به تساوی در اوایل نیمه دوم.

این انگلس بود که مقصر به هزینه ویلا یک نقطه در نبرد خود را به ضرب و شتم رها کردن او به عنوان miscontrolled یک توپ بلند به جلو در 94 دقیقه و پسر به سرعت از روشن با آرامش به پایان برساند.

آلدرویرلد به حال سفر با هم تیمی های خود به بیرمنگام پس از حضور در تولد فرزند خود در روز شنبه و اعتراف به احساس سنگین پا پس از او انور ال قاضی را منحرف صلیب به خالص خود را پس از فقط نه دقیقه.

تاتنهام شد همه جا دفاعی و تنها یک هدف-خط بلوک از بن دیویس را تکذیب کرد داگلاس Luiz از دو برابر ویلا سرب از جک گریلیش را تصویب لحظه بعد.

اما ویلای خود را در یک جنگ سقوط و با توجه به خود دفاعی کمبود.

هیچ تیمی در لیگ برتر در حال حاضر اذعان بیش از دین اسمیت مردان است.

آلدرویرلد ساخته شده جبران زودتر خود را خطا فوق العاده سست و توپ رو از یک گوشه بالا گذشته درمانده رینا.

راش چالش توسط انگلس در Steven Bergwijn دست بازدید کنندگان این شانس را به در مقابل فقط قبل از شکستن البته آن زمان یک VAR نقد به جایزه یک مجازات است.

پسر نقطه-kick ذخیره شد توسط رینا اما کره جنوبی به دنبال به prod خانه و تبدیل شدن به اولین بازیکن آسیایی به نمره 50 لیگ برتر اهداف است.

اما اسپرز مجاز ویلا در بازگشت به بازی در اوایل نیمه دوم.

ال قاضی اخراج یک هشدار است که Hugo Lloris را به خوبی برای صرفه جویی در.

هنوز مورینیو خواهد شده اند خشمگین در چه آسان از کنار او ساخته شده آن را برای انگلس به سر منزل یک گریلیش گوشه در 53 دقیقه است.

تاتنهام در زمان بازی به میزبان در سه ماهه پایانی اما تلاش برای پیدا کردن یک راه گذشته الهام رینا.

پسر قرار داده شده یک شات بیش از حد نزدیک به اسپانیایی, دروازه بان از لبه جعبه; ویلا مدافعان درهم به بلوک Bergwijn تلاش پشت قبل از رینا دوباره قد بلند ایستاده بود برای جلوگیری از Alli.

در وام آث میلان چوب پنبه مورد نیاز بود به انجام بیشتر heroics در مراحل پایانی به عنوان او دو بار رد شده است.

اما کره جنوبی در حال نهایی می گویند با آهنگسازی خود را به اسلات فقط فراتر از رینا برسد عملا با این اقدام گذشته از بازی و ارسال اسپرز و نزدیک به یک پنجم مستقیم فصل لیگ برتر فوتبال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im