پسر نمرات مجموعه تا برنده به عنوان تاتنهام ضرب و شتم آرسنال 2-1

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

Son Heung-حداقل گل اکولایزر و تنظیم برنده به عنوان تاتنهام از پشت آمد به ضرب و شتم آرسنال 2-1 روز یکشنبه احیای امید اروپایی صلاحیت برای خوزه مورینیو را متزلزل طرف.

در اولین لیگ برتر دربی شمال لندن در تاتنهام جدید ورزشگاه Alexandre Lacazette خم آرسنال بازکن را به گوشه بالا و در 16 دقیقه است.

اما Sead Kolašinac را نابجا و تصویب اجازه تاتنهام به سطح داخل سه دقیقه با پسر گرفتن توپ به یک زاویه تنگ است اما هنوز هم مدیریت به چیپ دروازه بان امیلیانو مارتینز.

پسر که کاهش یافته بود از صف شروع برای 0-0 قرعه کشی در بورنموث در روز پنج شنبه ارائه گوشه ای که توبی آلدرویرلد فرستاده گذشته مارتینز در 81st با یک نظر اجمالی هدر.

پسر گرفته شد در زمان توقف. اما وجود دارد هیچ علاقه مندان به تحسین کره جنوبی سهم به عنوان آنها مجاز به استادیوم با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

تاتنهام منتقل بالاتر از آرسنال به هشتم. لیگ اروپا مدرک تحصیلی که در حال حاضر هدف برای یک تیم که رسیده نهایی لیگ قهرمانان فصل گذشته است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>