برخی از ایالت ها برای انتخاب کردن سخت مستند به عنوان coronavirus موارد سنبله

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در زمانی که بیشتر از هند است که در باز کردن مرحله برخی از ایالت ها باید انتخابی تصمیم گرفتند برای یک مستند محدود ساکنان در داخل خانه, بستن دفاتر و موسسات تجاری و حمل و نقل کردن خیابان ها به stanch افزایش تعداد Covid-19 مورد از محدودیت ها شروع به کاهش در ژوئن 1.

تعداد coronavirus موارد بیماری در این کشور تقریبا چهار برابر شده و به 700,000 از 190,000 پس از باز کردن دستورالعمل اجرا شد. مستندات به ادامه در مهار مناطق و نقاط تا ژوئیه 31, اتحادیه, صفحه اصلی, وزارت, گفت, اجازه می دهد متحده برای شناسایی و مشخص شدن این مناطق و جریمه متخلفان.

تقریبا همه فعالیت ها به جز باز کردن موسسات آموزشی سالن سینما و, مترو, قطار, خدمات, شده اند مجاز در باز کردن مرحله.

روز دوشنبه تریواندروم پایتخت کرالا رفت و به آنچه دولت گفته بود سه گانه مستند با تقریبا تمام دفاتر و مغازه ها و حمل و نقل عمومی بسته شده است. وزیر Pinarayi Vijayan مشغول به کار از محل اقامت خود صخره ، و در دولت دبیرخانه تنها دفاتر دبیر کل خانه و درآمد دبیران بودند کاربردی است.

“وضعیت ترسناک است” گفت: کرالا گردشگری وزیر Kadakkampally Surendran اضافه کرد که محدودیت های دقیق خود ادامه خواهد داد و حتی پس از یک هفته ای از سه گانه مستند که اعلام شد در روز یکشنبه به پایان می رسد.

در تریواندروم شهرداری شرکت حدود 100 بخش به طور کامل بسته شده و تنها خدمات ضروری مانند بانک ها خودکار تلر ماشین آلات داروخانه ها, بیمارستان ها, رسانه ها, شیر, غرفه, پمپ های بنزین و گاز آژانس های عملکرد با حداقل کارکنان.

تریواندروم معاون کمیسر پلیس Divya Gopinath گفت: موارد خواهد بود ثبت شده و وسایل نقلیه ضبط و اگر مردم از خانه های خود را بی ارزش و متخلفان از محدودیت خواهد که به تحت نهادی شده است.

کرالا دولت قبلا اعمال سه گانه مستند در شمال کسرگد و Kannur مناطق و در برخی از نقاط شرنور به نگه داشتن همه Covid-19 بيمار و خود را به اولیه و ثانویه مخاطبین در داخل خانه های خود را برای جلوگیری از جامعه گسترش ویروس.

کرالا coronavirus شمارش عبور کرده 5,000 با 2,228 افراد تحت درمان و بیش از 3000 داشتن بازیافت. روز یکشنبه دولت گزارش 225 تازه موارد بسیار کمتر از دیگر کشورهای کوچک مانند Haryana, West Bengal و Odisha اما دولت تصمیم به تحمیل یک مستند در پایتخت کشور که در آن نیمی از موارد جدید گزارش شده است.

در آسام دولت تنظیم شده است به گسترش مستند در پایتخت ایالت گواتی و بقیه Kamrup مترو منطقه به عنوان تعدادی از Covid موارد همچنان به افزایش است. روز یکشنبه 777 جدید Covid-19 موارد گزارش شده تنها بزرگترین سنبله در یک روز در Kamrup, مترو, منطقه, گرفتن منطقه شمارش به مدت 10 روز (بین 24 ژوئن و جولای 4) به 2,741 موارد نزدیک به یک چهارم کل 11,001 موارد در دولت است.

“ما باید برای گسترش این مستند در منطقه برای یک هفته دیگر به عنوان موارد همچنان به افزایش” وزیر بهداشت Himanta Biswa سرما گفت. در تاریخ 28 ژوئن آسام دولت اعمال کرده بود 14 روز سخت مستند در Kamrup, مترو, منطقه, اجازه می دهد تنها در داروخانه ها به کار گیرند.

متحده مانند Odisha تریپورا و کارناتاکا اعلام کرده اند آخر هفته حکومت یا سخت مستندات برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

بنگلور, پایتخت کارناتاکا دیدم اولین آخر هفته مقررات منع رفت و آمد در ژوئن 5 که ادامه خواهد داد تا اوت 2, وزیر B S Yediyurappa اعلام کرد روز یکشنبه در حالی که حاکم کردن کامل مستند در دولت است. تمام مغازه ها و موسسات کسب و کار به جز کسانی که در فروش کالاهای اساسی و خدمات بسته شده در یکشنبه مقررات منع رفت و آمد.

آخر هفته مقررات منع رفت و آمد در Odisha آغاز شده است که در تاریخ 1 ژوئن تمدید شده است به 18 منطقه از قبل 11 برای کل ماه جولای به عنوان تعدادی از Covid-19 نفر در دولت را لمس 10,000 روز دوشنبه.

حدود نیمی از موارد مردم محلی بر خلاف در ماه مه و ژوئن زمانی که اکثریت موارد تشخیص داده شده در میان کارگران مهاجر از بازگشت به خانه از سراسر کشور است.

برخی از Odisha مناطق اضافه شده اند خود را با شرایط به خاموش شدن ناگهانی. در دهنکنل منطقه جمع آوری ممنوع ورود جانبازان در معابد شیوا در ماه Shravan. در کرپوت منطقه مغازه ها و موسسات کسب و کار اجرا می تواند بین 7 صبح تا 2 بعد از ظهر. Ganjam را ممنوع کرده است غیر ضروری فضایی جنبش تا ژوئیه 31.

و Bhubaneswar شهرداری شرکت ممنوع کارگران متعلق به کانون متحده و یا مناطق از کار صنعتی, ساخت و ساز/مهمان نوازی بخش تا ژوئیه 31.

“آخر هفته حکومت به ما کمک کند تا سطح شیب دار به جمع آوری سواب و انجام سریع آزمایش” سعیده Odisha وزارت بهداشت رسمی که نمی خواهید به توان نام برد.

تریپورا شهرستان پایتخت از اگرتلا شده است تحت یک آخر هفته مقررات منع رفت و آمد پس از 5 جولای. در یک سفارش به دولت تحمیل کرده است 24 ساعته مستند است که در آن می گوید ادامه خواهد داد در تمام روزهای یکشنبه در ماه جولای.

“دولت ما این است که در Covid-19 مرحله اول ما نیاز به آماده شدن برای مرحله 2 و 3” تریپورا وزیر Biplab کومار Deb گفت: در اعلام یکشنبه lockdown. تریپورا گزارش کرده است 1,559 Covid-19 موارد مثبت از آنها 1,199 بازیافت.

مانیپور نیز تحمیل یک مستند در Jiribam منطقه 220 کیلومتری غرب ایمفال تا 15 ژوئیه پس از 28 پرسنل پلیس ارسال شده در مرز-پست با آسام آزمایش مثبت است. مانیپور رئیس, وزیر امور دفتر Dr J Suresh ببو گفت: تنها خدمات ضروری خواهد شد مجاز است.

“مسافر توسط وسایل نقلیه در Jiribam دروازه (از آسام) پس از نیمه شب از 5 جولای اجازه داده نخواهد شد به تصویب و قرار داده خواهد شد در نهادی قرنطینه در Jiribam,” ببو گفت. Jiribam مقامات منطقه اعلام کرده اند 17 مناطق به عنوان مهار مناطق. مانیپور گزارش کرده است 1,625 Covid موارد از آنها 667 بهبود یافته اند.

(با ورودی از دولت دفاتر)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>