‘برخی از سوء تفاهم’: پس از MHA نامه کرالا دولت را انکار می کند رقت مستند قوانین

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Deeptiman Tiwary | دهلی نو | به روز شده: آوریل 20, 2020 12:44:11 pm

india lockdown, kerala lockdown, kerala lockdown restrictions lifted, kerala coronavirus, mha kerala govt notice این MHA نامه گفت: کرالا دولت موفق به رعایت قوانین و مقررات اجازه می دهد سفر با اتوبوس به شهرهای ترک سوار سوار بر روی دو چرخ و دو مسافر در صندلی عقب ماشین. (اکسپرس عکس/Amit Mehra)

وزارت امور اتحاد شات نامه ای به Pinarayi Vijayan رهبری دولت بیش از تصمیم خود برای کاهش محدودیت برای فاز دوم Covid-19 مستند گفت: لغو محدودیت های خاصی به مبلغ رقت از مرکز دستورالعمل. دولت با این حال وجود دارد گفت: برخی از “سوء تفاهم” و آنها همان سهم ایستاده با مرکز برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

این اولین بار است که چنین نمونه ای از یک دولت و مرکز برخورد بیش از COVID مهار اقدامات پس از اولین مستند اعلام شد, در مارس 24. مرکز ارتباطات دفتر کرالا وزیر فرستاده شده در آوریل 19, یک روز قبل از این اقدامات شد و قرار است به اثر می آیند.

پیشتر منابع در وزارت گفته بود یکشنبه با بیان این که برخی از عناصر کرالا دستورالعمل — از جمله راه دولت می خواهد به سازماندهی مهار مناطق و نقاط مهم و دادن تسهیلات به برخی از بخش های خدماتی و خصوصی و استفاده از حمل و نقل عمومی — دیده می شود می تواند به عنوان یک رقت از مرکز دستورالعمل و ظهور به عنوان یک نقطه اختلاف.

در نامه ای به کرالا دولت در روز یکشنبه این مرکز گفت: این تصمیم به بازگشایی رستوران ها و مغازه ها کتاب است که در نقض آشکار مستند اقدامات صادر شده توسط وزارت خانه و تخلف از آن, مارس 15 سفارش صادر شده تحت مدیریت بحران عمل 2005.

این MHA نامه امضا شده توسط اتحادیه دبیر خانه آجی Bhalla بخوانید “دولت کرالا (GoK). ر. ک سفارش خود را به شماره 78/2020/GAD مورخ 17.04.2020 منتشر شده تجدید نظر شده راهنمای مستند اقدامات به تمام ادارات منطقه جمع سرپرست پلیس و دیگر سران گروه کرالا. در بررسی گفت: منظور آن است که مشاهده شده است که GoK اجازه داده است باز از فعالیت آن ممنوع است در محور مزبور دستور مورخ 15.04.2020 از MHA. از جمله فعالیت های اضافی مجاز GoK از جمله شامل افتتاح کارگاه های آموزشی; آرایشگر مغازه ها; رستوران; فروشگاه کتاب; MSMEs در شهرداری محدودیت; سفر با اتوبوس به شهرها/ شهرهای فاصله کوتاه (تا 60 متر); دو مسافر در صندلی عقب چهار چرخ; ترک سوار سوار بر اسکوتر. این مقدار به رقت دستورالعمل صادر شده توسط MHA و نقض MHA سفارش مورخ 15 مارس سال 2020 صادر شده تحت مدیریت بحران عمل 2005.”

در غیر hotspot مناطق دولت دستورالعمل اجازه می دهد تا خدمات داخلی کمک می کند, باز کردن مغازه سلمانی (non-AC و بدون لوازم آرایشی و بهداشتی و زیبایی درمان) شام خوردن در رستوران (تا 7 بعد از ظهر) و محلی کارگاه تعمیر و مغازه های الکتریکی/ابزارهای الکترونیکی و ماشین آلات. هیچ یک از این یافت می شود هیچ اشاره ای ملی در دستورالعمل. در واقع ناهار خوردن در رستوران و داخلی کمک می کند تا درک شود ممنوع است.

india lockdown, kerala lockdown, kerala lockdown restrictions lifted, kerala coronavirus, mha kerala govt notice کرالا در روز یکشنبه گزارش دو مورد مثبت از COVID-19 در دولت با در نظر گرفتن تعداد مبتلا به 401 در حالی که وزارت بهداشت اعلام کرد که 13 نفر درمان می شود. (اکسپرس عکس/Nirmal Harindran)

در این نامه اضافه شده است که دولت نیز موفق به رعایت قوانین و مقررات اجازه می دهد سفر با اتوبوس به شهرهای ترک سوار سوار بر روی دو چرخ و دو مسافر در صندلی عقب ماشین.

بر خلاف این مرکز دستورالعمل که تمام حمل و نقل عمومی محرومیت کسانی که درگیر در حمل بهداشت و درمان کارگران و یا خدمات ضروری خواهد بود ممنوع کرالا ممنوع اعلام کرده است تنها “بین منطقه ای و بین دولت” حمل و نقل عمومی. این به معنی پیمودن حمل و نقل عمومی در منطقه (و نه در حال سقوط در منطقه قرمز از COVID مهار) مجاز خواهد بود.

در واقع دستورالعمل رفته اند مشخص است که “سفر با اتوبوس به فاصله کوتاه در یک شهر و یا ممکن است مجاز به موضوع نظم و انضباط سخت” که شامل هیچ ایستاده مسافران اجباری پوشیدن ماسک در دسترس بودن از دست sanitisers نه بیش از 60 متر از سفر و اجتماعی فاصله داخل اتوبوس.

دولت دستورالعمل های بیشتر استراحت دستورالعمل کشوری اجازه می دهد دو مسافر کنار راننده در یک چهار چرخ است. آنها همچنین اجازه می دهد تا ترک سوار سوار بر یک دوچرخه اگر او یک عضو خانواده از راننده. مرکز دستورالعمل اجازه می دهد تنها یک مسافر کنار راننده در خودرو و تنها راننده بر روی دوچرخه.

آوریل 19 نامه همچنین خاطر نشان کرد دولت از مفاد قانون مدیریت بحران عمل می کنند که می گویند که دولت نمی تواند رقیق دستورالعمل صادر شده توسط مرکز. این گفته دولت که در آن 15 آوریل منظور نیز به صراحت ذکر شده است که می توانید COVID مهار اقدامات مقرر شده توسط مرکز سختگیرانه تر اما نمی رقیق همان.

india lockdown, kerala lockdown, kerala lockdown restrictions lifted, kerala coronavirus, mha kerala govt notice Coronavirus سلامت کارگران در وظیفه در روز یکشنبه. (اکسپرس عکس/جاوید رجا)

“من مصرانه از شما را به اصلاح دستورالعمل GoK در راستای تثبیت تجدید نظر در دستورالعمل مورخ 15 مارس و آوریل 16 سال 2020 بدون هر رقت و برای اطمینان از انطباق دقیق از مستند اقدامات” نامه است.

آن را نیز به یاد کرالا دولت است که دادگاه عالی خواسته بود همه کشورها به رعایت جهات از مرکز در تلاش برای مبارزه با ویروس بیماری همه گیر.

“توجه خود را نیز کشیده شده به منظور مورخ 31.03.2020 در حکم دادخواست (مدنی) هیچ 468 2020 که در آن Hon’ble دیوان عالی کشور است که با خوشحالی به رعایت که (نقل قول): “ما اعتماد و انتظار می رود که همه نگران مي باشد. دولت مقامات دولتی و شهروندان این کشور را صادقانه و با رعایت دستورات و سفارشات صادر شده توسط اتحادیه هند در نامه و روح در جهت منافع امنیت عمومی” (را تمام کردن). این مشاهدات که باید درمان شود جهت Apex دادگاه منتقل شد در من فراموش نامه حتی هیچ مورخ 1st مارس سال 2020 به تمام متحده/ UTs دولت” نامه است.

در پاسخ به این, دولت, وزیر گردشگری Kadakampally Surendran گفت. “ما داده اند تسهیلات مطابق با این مرکز دستورالعمل. من فکر می کنم وجود دارد این است که برخی از سوء تفاهم و بر اساس آن مرکز به دنبال یک توضیح. هنگامی که ما به توضیح آن تمام خواهد شد طبقه بندی شده اند. مرکز و دولت همان موضع با توجه به مبارزه با این بیماری همه گیر. وجود تناقض در موضع گرفته شده است. این فقط یک سوء تفاهم ما آن روشن است.”

او افزود که مستند و کاهش پروتکل به یک چیز جدید برای دولت و کشور و دولت را روشن شک و تردید در چند ساعت.

کرالا در روز یکشنبه گزارش دو مورد مثبت از COVID-19 در دولت با در نظر گرفتن تعداد مبتلا به 401 در حالی که وزارت بهداشت اعلام کرد که 13 نفر درمان می شود.

MHA می فرستد نامه متحده

علاوه بر این مرکز همچنین نوشت: به دولت های مختلف دولت ها و سرزمین های اتحادیه و نقض مستند اقدامات می تواند خطر گسترش این رمان coronavirus.

این وضعیت “به خصوص جدی” در بمبئی و پونا ایندور جیپور کلکته و چند مکان دیگر در غرب بنگال آن اضافه شده است.

این وزارت خانه همچنین گفت شده اند وجود دارد چند حادثه خشونت علیه COVID-19 خط مقدم بهداشت و درمان حرفه ای نقض کامل اجتماعی فاصله هنجارها و حرکت وسایل نقلیه در مناطق شهری است. این باید متوقف شود آن را گفت.

دولت مرکزی گفت: تشکیل شش وزرا مرکزی تیم (IMCTs) را در نقطه ارزیابی COVID-19 وضعیت در این مکان و موضوع های لازم جهت به چهار ایالت مادها پرادش, Maharashtra, Rajasthan و غرب بنگال — برای redressal.

این تیم بعد از ارائه گزارش خود به دولت مرکزی در بزرگتر منافع عمومی وزارت گفت.

“این IMCTs تمرکز بر رعایت و اجرای مستند اقدامات به عنوان در هر دستورالعمل عرضه کالاهای ضروری اجتماعی فاصله آمادگی از زیرساخت های بهداشت و درمان, ایمنی, بهداشت حرفه ای و شرایط امداد اردوگاه برای کارگران و مردم فقیر” صفحه اصلی سخنگوی وزارت گفت.

(با PTI ورودی)

همین حالا این مقالات در Coronavirus از توضیح بخش:

چگونه coronavirus حملات گام به گام

ماسک یا ماسک? چرا هدایت شده است تغییر

علاوه بر پوشش من باید دستکش بپوشید وقتی که من رفتن به خارج از منزل?

چگونه آگرا بیلوارا و Pathanamthitta Covid-19 مهار مدل های متفاوت

می coronavirus آسیب مغز شما ؟

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>