برخی از موضعی شیوع اما هیچ جامعه انتقال هنوز: دولت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دهلی نو: اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده (MoH&FW) در روز پنج شنبه تصریح کرد که انتقال بالا از بیماری کروناویروس (Covid-19) موارد مثبت هستند موضعی در برخی از جیب در حالی که مطلقا حاکم کردن جامعه انتقال در کشور است.

وزارت تکرار و آمد در میان آنتی بادی آزمایش برای sero-نظارت برای تشخیص Covid-19 در جامعه هستند در این نسخهها کار میکند در سراسر متحده است.

“ممکن است برخی از موضعی جیب که در آن انتقال بالا است اما وجود دارد هیچ جامعه انتقال در هند گفت:” اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan پس از ریاست 19 نشست گروه وزیران (GoM) در Covid-19.

نتیجه نهایی این خلبان sero-بررسی های انجام شده توسط شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) در سراسر 21 متحده در ماه آوریل است که هنوز هم تحت فرآیند و تحقیقات بدن در حال آماده سازی برای راه اندازی یک پیگیری ورزش به زودی.

“این مطالعات به موضوع peer-review و در حال حاضر ICMR خلبان نظرسنجی بدانید گسترش عفونت در جامعه است که انجام شد حدود اواسط ماه آوریل است که کارشناسی شده. از آن خواهد شد را در حوزه عمومی به زودی” گفت: Rajesh بوشان یک افسر وظیفه ویژه (OSD) در MoH&FW طی یک کنفرانس مطبوعاتی.

او همچنین اعلام کرد که پیگیری sero بررسی توسط ICMR نیز در حال انجام است.

“دیگری وجود دارد sero-شيوع مطالعه برنامه ریزی شده توسط ICMR در سراسر هند به عنوان یک پیگیری به آن اواسط ماه آوریل مطالعه است. علاوه بر این داده ها از حداقل 22,000 نمونههای جمعآوری شده به عنوان بخشی از دهلی sero-بررسی ميزان شيوع بين 25 ژوئن و جولای 5 در سراسر 11 منطقه توسط دولت و مرکز ملی کنترل بیماری ها (NCDC) است که در مورد تجزیه و تحلیل 15-عجیب و غریب آزمایشگاه از هر دو دهلی مرکزی و دولت” بوشان گفت.

نمونه خون در حال آزمایش برای تشخیص ایمونوگلوبولین G (IgG) آنتی بادی است. معمولا آنتی بادی های IgG شروع به ظاهر شدن پس از دو هفته از شروع عفونت ویروسی و برای چند ماه گذشته حتی پس از یک Covid-19 بیمار بهبود یافتند. این تست IgG است و نه مفید برای تشخیص عفونت های حاد اما نشان می دهد یک قسمت از SARS-CoV-2 باعث می شود که بیماری به گفته کارشناسان.

“صرفا دانستن حجم از افرادی که آلوده شده اند تنها با ارائه یک حس از میزان گسترش این بیماری است. اما آنچه که ما باید سعی کنید به دانستن این است که کمیت و کیفیت آنتی بادی تولید می شود در برابر ویروس. همچنین برای چه مدت این آنتی بادی اقامت در خون انسان در یک پیشنهاد به می دانم که اگر آن را به اندازه کافی برای ارائه حفاظت در برابر این بیماری,” دکتر گفت: Lalit کانت رئیس سابق اپیدمیولوژی بخش ICMR.

ICMR در حال کار به سمت ساخت Covid-19 تست در دسترس حتی در سطح منطقه و در برخی از ایالت ها حتی در سطح بلوک در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش سرایت.

“ما در حال تمرکز بر آزمون پیگیری و درمان رویکرد است که ما را به اطمینان حاصل شود که Covid-19 تست در دسترس است حتی در سطح مردمی برای تشخیص زود هنگام. اگر ما موفق به تشخیص این بیماری در مراحل اولیه آن و سپس بار در سلامتی ما زیرساخت ها به ویژه بیمارستان ها خواهد بود تا حد زیادی کاهش می یابد,” دکتر گفت: Nivedita Gupta, دانشمند, اپیدمیولوژی بخش ICMR.

ICMR ساخته شده تست روان توسط waiving کردن اعتباربخشی ملی هیئت مدیره برای تست و کالیبراسیون آزمایشگاه (NABL) گواهی برای یک آزمایشگاه خصوصی در حالی که تقاضا برای تصویب به انجام Covid-19 انجام شد.

“ما اجازه می دهد حتی کسانی که در آزمایشگاه که اعمال می شود برای NABL گواهینامه به دنبال ICMR اعتبار برای Covid-19 تست. این آزمایشگاه داده خواهد شد و یک ماه زمان برای به دست آوردن گواهی نامه و ارائه آن به ICMR گفت:” دکتر گوپتا.

بوشان به دنبال اطمینان حاصل شود که این کشور از زیرساخت های بهداشت و درمان نیست بی جهت بر دوش در میان گسترش خلیج فارس بین Covid-19 فعال و بهبود موارد است.

در حال حاضر هند 3,914 اختصاصی Covid-19 امکانات کامل با 3,77,737 جداسازی تخت (بدون مراقبت های ويژه و یا ICU پشتیبانی) 39,820 تخت ICU و 1,42,415 اکسیژن-پشتیبانی تخت همراه با 20,047 ventillators.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>