سربازان پس از رد و بدل غوغا: سینگ

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

رئیس سابق ستاد ارتش VK سینگ وزیر امور خارجه در امور حمل و نقل جاده ای و بزرگراه ها در دموکراتیک ملی داد (NDA) دولت می گوید: آخرین گناه توسط چین در سراسر خط کنترل واقعی (LAC) به سرزمین های هندی ایجاد کرده است کمبود اعتماد بین دو غول اما اخطار می دهد که جنگ باید آخرین رفت و آمد مکرر.

پرسید چه خواهد بود مناسب در پاسخ به چینی تجاوز که منجر به خشونت و جدال در 15 ژوئن در Gwalan دره در شرق لاداخ که در سمت چپ 20 سربازان هندی کشته سینگ در مصاحبه ای گفت: “اگر شما در حال رفتن به در مورد پاسخ حاضر و سپس پاسخ این است که بدون استفاده ندارند. من مطمئن هستم که مورد نیاز مردم وظیفه است به فکر می کنم از آنچه می تواند انجام شود, آنچه را نمی توان انجام می شود و آنچه که همه اقدامات باید گرفته شود.”

“در این غوغا که در آن وجود دارد بیش از 600 نفر فقط jostling scuffling هل دادن و ضربه زدن به یکدیگر و در یک شب تاریک برخی از مردم از هم جدا شدند; مردم خود را در کنار ما و مردم ما را در کنار خود. اما در صبح آنها رد و بدل شد.”

سینگ افزود: “اولین چیزی که داده شده است به تحریم کالاهای چینی با این شروع کنیم. اجازه دهید آنها صدمه دیده است و از لحاظ اقتصادی و چیزهای دیگر را به دنبال خواهد داشت. جنگ و استفاده از زور آخرین رفت و آمد مکرر همیشه و در هر زمان. وقتی که دیگر به معنی شکست, پس از آن شما رفت و آمد مکرر به این. وجود دارد بسیاری از ابزارهای در دسترس است.”

سینگ نظرات آمده در این زمینه از خشم بیش از 15 ژوئن زد و خورد که در آن چینی نیروهای مسلح با ناخن-نوک میله و باشگاه حمله نیروهای هندی. 20 سرخپوستان که فوت شده اول مرگ و میر در رویارویی با نیروهای نظامی در 45 سال است.

سابق فرمانده ارتش گفت: این وضعیت به شدت در کنترل نیروهای هندی. “وجود دارد هیچ رسوخ. وجود دارد تجاوزات رسوخ نمی,” او گفت:.

در مارس رویارویی در Pangong Tso او گفت: “… این است که نه فقط سالانه از ویژگی های اما اتفاق می افتد در تابستان و گاهی در زمستان نیز می باشد. این اتفاق می افتد شده است تنها تفاوت این بار این است که گناه است درگیر یک مقدار مشخصی از خفا در Pangong Tso منطقه آنها را انجام داده ایم چیزهایی که آنها انجام داده اند هرگز پیش از آن.”

سینگ گفت: مذاکرات پس از آن محور در هر کجا که وجود داشته اند تجاوزات مانند گشت زنی در 14 نقطه که در آن “گفتند لاک نیست این راه است اما یک راه متفاوت است.”

“آنها گفته شده است که ما نشسته است در اینجا در این دهه در حال حاضر که در آن شک؟. همان درست است برای مناطق دیگر از جمله Chumar. آنها سعی می کنند و می آیند به ارتفاعات مقابل DBO [Daulat Begh Oldi]. این همه بسیار قدیمی است و آن چیزی است که جدید است. آنچه جدید است این است که زیرساخت ها می شود بهتر است آنها سعی می کنند به overawe ما با قدرت بیشتر و یا وسایل نقلیه.”

سینگ گفت: چینی ها در سرزمین های هندی در سراسر لاک خواسته در مورد چین تخمگذار ادعا می کنند به Galwan.

“از لاک یک تفسیر از یک نقشه داده شده در سال 1959 و در حفظ و پیشبرد برخی ادعا می کنند و یا دیگر. این لاک مشخص شده است که بر روی زمین وجود ندارد و توافق بر روی آن. وجود دارد یک مقدار مشخصی از انعطاف پذیری است که وجود دارد خارج وجود دارد. اما جاهایی هست که هر دو طرف می دانیم خود طرف و اطمینان از اینها محافظت می شود. که در آن هیچ مرد زمین که می آید به دلیل این perceptional تفاوت است که این گشت چهره آف take place,” او اضافه شده است.

در مورد خواسته کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی سوال در همه نشست با بعد از ظهر روز جمعه اگر در اینجا بوده است هوش شکست سینگ گفت:”من در یک موقعیت برای پاسخ به دلیل هوش یک دامنه است که پس از نگاه توسط RA&W {تحقیق و تجزیه و تحلیل بال}. آنچه که من می تواند رد آن است که اطلاعات نظامی شکست…”

سینگ گفت: پرخاشگری در سراسر لاک ممکن است تلاش برای منحرف کردن توجه از مسائل دیگر.

“چرا چین سعی کنید به انجام همه چیز در مرز آن وجود دارد هر دلیل ؟ در چین هیچ چیز اتفاق می افتد در سطح محلی آن از بالا و چه کسی است که از کمیسیون {رئیس جمهور} پینگ است. پس این است که نه مانند هند که در آن گسترده دستورالعمل وجود دارد و فرماندهان انجام همه چیز خود را دارند. آنچه در آن است که آنها می خواهند برای منحرف کردن توجه از? آنها در خط مقدم از تمام کشورهای جهان به دلیل Covid آنها با داشتن مشکلات در هنگ کنگ آنها را مشکلات در دریای جنوبی چین آنها مشکلات تجارت با ایالات متحده است که همه سرزنش آنها را برای همه چیز. به این معنی که آنها می خواهند برای منحرف کردن توجه از چیزی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>