جامعه را به عقب دولت تصمیم گیری بیش لاک بن بست: Bhaiyyaji Joshi

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دبیر کل Rashtriya Swayamsevak Sangh (RSS), Suresh Bhaiyyaji Joshi گفت که مردم این کشور حمایت خواهد شد زمان توزیع در مراحل گرفته شده در این بن بست بین هند و چین در امتداد خط کنترل واقعی در Ladakh.

در مصاحبه با سازماندهی, آر اس اس, انتشار, Joshi گفت که این اقدام گرفته شود نه برای مردم عادی برای تصمیم گیری و Sangh و جامعه باید ایمان کامل در نیروهای مسلح.

“در حال حاضر زمینه حل خواهد شد تصمیم توسط نیروها و دولت است. این است که برای مردم عادی (برای تصمیم گیری). ما باید ایمان کامل در نیروهای,” او گفت:.

در پی رشد سر و صدا به تحریم کالاهای چینی RSS رهبر گفت: این یک فرصت بود برای نه فقط در هند بلکه کل جهان را به فکر می کنم در مورد چگونه برای دیدار با نیازهای خود را بدون بهره برداری از دیگران و یا بسته به آنها است.

“ما نیاز به نقشه مطالبات و تولید در هر جای کوچکتر واحدهای تولیدی باید تشویق شود” او اضافه شده است.

احساسات به تحریم کالاهای چینی گفت: قابل درک بود اما به هند متکی به خود و مردم را مجبور به پذیرش بومی محصولات.

“ما نمی توانیم تبدیل به بزرگ با کپی کردن دیگران و یا توسط ستایش آنها از ما بالقوه و ما باید با ایجاد راه برای تبدیل شدن به خود متکی” جوشی گفت.

آر اس اس بوده است در دفاع از خود کفایی و برخی از شرکت های وابسته به آن از جمله این Swadeshi Jagran منچ به نام برای ممنوعیت کامل واردات چین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>