رسانه های اجتماعی یک کلید متوسط برای رسیدن به زنان

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در برخی از ترین هند دچار سوء تغذیه ولسوالی صدای پیام های WhatsApp و Facebook در حال ظهور به عنوان کلیدی رسانه برای رسیدن به زنان به آنها آموزش در مورد ارزش تغذیه ای.

یک مطالعه انجام شده توسط NITI Aayog برای ارزیابی اجتماعی و رفتاری تغییر ارتباطات گرفته شده توسط دولت برای تغییر عادات در زنان بهره مند از مرکز کلید تغذیه ای برنامه Poshan Abhiyan نشان داده است که پیام های صوتی WhatsApp و Facebook نشان میدهد بزرگترین رشد در رسیدن در زنان است.

پیام های صوتی نشان داد که 13 درصد افزایش در دسترس در میان زنان بین ماه های نوامبر نوامبر 2018 و 2019 از 26 درصد به 39 درصد. WhatsApp گسترش آن برسد از 9% به 20% در همان دوره و Facebook دو برابر رسیدن به آن از 6 درصد به 12 درصد.

خصوصی طبیعت ارتباطی بیش از این سرعت در حال ظهور سیستم عامل و با گسترده تر

نفوذ تلفن همراه است که به احتمال زیاد به این دلیل که چرا زنان ترجیح می دهند به استفاده از این سیستم عامل.

WhatsApp و Facebook بودند نظر در دسترس نیست.

این مطالعه در میان 1,901 زنان در 16 کشور 112 اصطلاح aspirational ولسوالی; که توسعه نیافته و در حال انتخاب و به صورت هماهنگ دولت فشار به بوس سطح خود را از توسعه در 49 پارامترهای. یافته های این نظر سنجی نوشته شده توسط HT ارائه شد به مقامات این اتحادیه با وزارت امور زنان و کودک توسعه می یابد.

16 ولسوالی ها انتخاب شدند, از پنج متحده و شامل دمه, سینگرولی, Barwani, ویدیشا و خندوا در مادها پرادش کاتیهار, بگوسری, Sheikhpura, ارریا و سیتمرهی در بیهار Chitrakoot, بلرمپور, بہرائچ و Sonbhadra در اوتار پرادش, Baran در راجستان و نندوربر در ماهاراشترا.

هنوز میان فردی ارتباطات و دولت به کمک جامعه حوادث-مانند مرکز جامعه برنامه برای خرج کردن خدمات سلامت دهکده سلامت بهداشت و تغذیه در روز (VHSND) صفحه اصلی بازدیدکننده داشته است توسط کارکنان مراقبت و برنامه های تلویزیون — ادامه داد: برای رسیدن به این زنان بیشتر در 2019. در 2019 در VHSND و بازدیدکننده داشته است صفحه اصلی حال رسیدن به 65 درصد بود در حالی که برنامه های تلویزیونی رسیده به 46 درصد از افراد ذینفع از این مناطق.

با وجود این فشار تنها 24 درصد از زنان به خاطر شنیدن در مورد اهمیت هزار روز است که طبق کارشناسان تغذیه ای بسیار مهم است برای سلامت کودک است. تنها یک سوم از پاسخ دهندگان در این مطالعه گفت: دریافت یک رژیم غذایی متنوع که حامله و تنها 9 درصد از کودکان در گروه سنی 6 تا 23 ماه دریافت رژیم غذایی مناسب.

Alok Kumar, مشاور تغذیه و سلامت در NITI Aayog, گفت که دولت در انجام این نظرسنجی ها به طور معمول به پیدا کردن پیشرفت ، “از آنجا که ما آغاز شده در سال 2018 است و قابل توجهی تغییر در عادات تغذیه ای. بسیاری از ذینفع نمی دانم که تغییرات کوچک می تواند یک راه طولانی,” او گفت:.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که مادران در قانون بودند بیشتر پاسخگو به دریافت تغذیه ای برنامه نویسی در حالی که شوهران خود ادامه داد به عقب. اما تغییرات مثبت اشاره شد در میان پاسخ دهندگان در دانش اطراف کرم زدایی یا غذاهای مغذی است که مانع از کم خونی مصرف آهن در دوران بارداری, تغذیه با شیر مادر یک نوزاد در عرض یک ساعت از تولد اهمیت دست بشویید و خطرات ناشی از اسهال می میرند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>