‘اجتماعی فاصله تنها راه’: ساعت مودی به درخواست های مردم در مبارزه با…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نارندرا نخست وزیر خواست مردم به دنبال اجتماعی فاصله روز سه شنبه در دومین آدرس به ملت در کمتر از یک هفته به عنوان coronavirus مربوط به بیماری و مرگ و میر نصب شده با بیش از 500 نفر آلوده و نه کشته در سراسر کشور است.

بیش از یک میلیارد نفر یا حدود 90% جمعیت هند هستند تحت مستند همانطور که از عصر روز سه شنبه با مقامات تحمیل اقدامات بی سابقه از جمله دقیق محدودیت های مسافرتی برای جلوگیری از گسترش این بیماری کروناویروس.

تمام مناطق در عنوان بسیاری از 32 متحده و اتحادیه سرزمین (UTs) باید به طور کامل تعطیل و محرومیت تحویل خدمات ضروری است.

“کارشناسان می گویند که اجتماعی فاصله تنها راه برای مقابله با کروناویروس بحران در سراسر جهان است. هیچ راه دیگری برای مقابله با کروناویروس و ما باید برای نجات خودمان است. و ما باید به شکستن چرخه آن با عفونت” نخست وزیر گفت.

او به نام مردم به حذف تمام شک و تردید در مورد کسانی که به دنبال عمل اجتماعی فاصله.

“برخی از مردم با این تصور که اجتماعی فاصله است فقط برای Covid-19 بيمار — آن است که برای هر عضو از خانواده و حتی نخست وزیر. و اشتباه برداشت ها و افکار می تواند بسیاری از مشکلات خود را به خانواده و دوستان و حتی کل کشور,” او گفت:.

“مردم را مجبور به پرداخت صمیم قلب و آن را غیر قابل تصور” او هشدار داد.

نخست وزیر توییتی در روز قبل از آن که او را از آدرس کشور در سریع گسترش بیماری با علائم شبه آنفولانزا برای “به اشتراک گذاری برخی از چیزهایی که مهم است”.

در یک تلویزیون آدرس آخرین پنج شنبه, مودی برجسته تهدید مطرح شده توسط Sars-Cov-2 ویروس که باعث می شود این بیماری و درخواست مردم برای تمرین های اجتماعی فاصله و کار از خانه. او همچنین خواسته سرخپوستان به تعهد به نگه داشتن خود و دیگران در جامعه امن است.

او تا به حال درخواست از شهروندان برای رعایت Janta مقررات منع رفت و آمد (و مردم را منع رفت و آمد) که در محل به مدت 14 ساعت در روز یکشنبه از ساعت 7 صبح تا 9 ساعت. و مردم در آنجا ماند کردن جاده ها و اماکن عمومی در طول این دوره است.

پس از آن هند اعلام کرده است بی سابقه ای محدودیت ها از جمله محدودیت سفر برای جلوگیری از عفونت است. به عنوان بسیاری به عنوان 32 متحده و اتحادیه مناطق از جمله دهلی نو تحت کامل مستند.

روز دوشنبه مودی اعتراض به دولت برای اطمینان از پایبندی به اقدامات بی سابقه اعلام کرد در نقاط مختلف کشور گفت که بسیاری از مردم هنوز هم از این وضعیت جدی است.

و سپس دوباره در توییتر مودی گفت: وی از رهبران صنعت به ادامه به دنبال کار از خانه به عنوان آنجا که ممکن است.

نخست وزیر نیز ابراز نگرانی در یک صدای جیر جیر که بسیاری از آنها نه در نظر گرفتن این مستند به طور جدی.

“بسیاری از مردم هنوز مصرف مستند جدی است. لطفا خودتان را نجات, نجات خانواده خود را به دنبال دستورالعمل به طور جدی. من درخواست دولت برای اطمینان از قوانین و مقررات به دنبال دارد,” او توییتی در هندی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>