Sneijder آخرین بالا, هلندی, فوتبالیست با توجه به باز گشت

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

Wesley Sneijder است و با توجه به زیر را در صدای پای سابق هلند تیمی Arjen Robben و بازگشت به بازی فوتبال در فصل آینده هلندی به گزارش رسانه ها در روز سه شنبه.

36 سال Sneijder خواهد شروع به آموزش در اواخر این ماه در کار تیم دوس هلند Stichtse پسران در اوترخت که می تواند مقدمه ای برای پیوستن به شهر club FC اوترخت.

Sneijder که موفق به کسب یک رکورد 134 کلاه برای کشور خود و بازی در آژاکس آمستردام, رئال مادرید و اینتر میلان را تلاش برای بازگشت به تناسب اندام پس از یک سال از بازی.

برادرش جفری اشنایدر که بخشی از DHSC فنی کارکنان به خبرنگاران گفت: “وسلی می خواهد به از دست دادن وزن و مشغول است. او گفت که ممکن است او را خارش به بازی دوباره. او شده است در حالی که برای. وسلی می خواهد به تجربه آنچه در آن مانند به عقب در این زمینه پس از یک در حالی که بدون فوتبال و به دست آوردن مجدد حس لذت بردن.”

هفته گذشته اوترخت را مدیر فنی Jordy Zuidam گفت: به او گفته بود به Sneijder در مورد باز گشت.

“اجازه دهید آن را می شود روشن است که بالا مناسب Sneijder بسیار جالب چشم انداز برای باشگاه اوترخت اما توپ در دادگاه خود را,” او گفت.

روبن است که در 36 ماه گذشته اعلام کرد او در بازگشت از یک سال پس از بازنشستگی به بازی با بچگی باشگاه گرونینگن که در آن او را امضاء کرده است یک فصل قرارداد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>