سیگار کشیدن مرتبط با خطر بالاتر از coronavirus می گوید که

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

سازمان جهانی بهداشت می گوید سیگار کشیدن مرتبط است به یک خطر بالاتری از بیماری شدید و مرگ و میر ناشی از کروناویروس در بیمارستان بستری بیماران با وجود آن که قادر به تعیین دقیقا چه مقدار بیشتر این خطرات ممکن است.

علمی کوتاه منتشر شده در این هفته سازمان ملل و آژانس بهداشت بررسی 34 مطالعات منتشر شده در ارتباط بین سیگار کشیدن و Covid-19 از جمله احتمال عفونت بستری شدن در بیمارستان و شدت بیماری و مرگ است.

که اشاره کرد که افراد سیگاری نمایندگی تا 18 درصد از بستری coronavirus بیماران و که وجود دارد به نظر می رسد به یک ارتباط معنی داری بین یا نه بیماران دودی و شدت بیماری آنها دچار نوع بیمارستان مداخلات مورد نیاز و بيماران در خطر مرگ است.

در آوریل محققان فرانسوی منتشر شده در یک مطالعه کوچک نشان می دهد افراد سیگاری که در معرض خطر کمتری از ابتلا به Covid-19 و برنامه ریزی برای آزمون های نیکوتین در بیماران و کارکنان بهداشتی — اما یافته های خود را مورد سوال قرار گرفته بودند توسط بسیاری از دانشمندان در آن زمان که اشاره به عدم قطعی داده است.

که می گوید: “شواهد موجود نشان می دهد که سیگار کشیدن در ارتباط است با افزایش شدت بیماری و مرگ در بیمارستان بستری Covid-19 بيمار. آن را توصیه می کند که افراد سیگاری را ترک کنید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>