خندان در پشت ماسک صورت و پوشش نماد ما بی امان مبارزه با…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

دختر بی باک مجسمه در نیویورک, کنفوسیوس, مجسمه, در, تایوان, Freddie Mercury مجسمه در سواحل دریاچه ژنو و ملکه ویکتوریا مجسمه در انگلستان است. آنچه مشترک میان آنها است ؟ مانند بسیاری از مردم در سراسر جهان این روزها همه از آنها با پوشیدن ماسک! آنها باید به عنوان یک نماد این دوره از دادن این پیام است که ما نمی خواهد داد تا ما شکست دشمن ما.

حتی غول پیکر دایناسور در ریپلی را باور کنید یا نه در لس آنجلس آمریکا موفق به لبخند خود را پشت ماسک صورت! چند اسباب بازی کتاب و فروشگاه های موسیقی بازگشایی با محدود کردن طرف وانت.

به عنوان کل جهان تلاش می کند برای جلوگیری از گسترش coronavirus ماسک نیز در ظاهر در عموم آثار در کشورهای در سراسر جهان است. در حالی که چند ماه پیش با پوشیدن ماسک در را مد شده است که بدون هیچ, آنها در حال حاضر یک مکانیزم لازم برای مبارزه با ویروس و در نتیجه معتبر و لوازم جانبی است که علامت های تجاری مشغول هستند prettying ،

Traditional Thai dancers wear protective face shields and perform at the Erawan Shrine.

سنتی تایلندی, رقصنده پوشیدن محافظ سپر چهره و انجام در Erawan حرم. (
AFP
)

هر کس به نظر می رسد به طور فزاینده ای راحت با این ایده از پوشیدن ماسک. در Erawan حرم در بانکوک تایلند رقصنده پوشیده شده اند در صورت سپر در حالی که انجام است. برزیل عکاس مد مارسیو رودریگز عینک ماسک ساخته شده با بازیافت بطری و قوطی و جعبه در بلو هوریزونته, برزیل در حالی که رقصنده در شانگهای باله شرکت نیز آموزش های خود را با ماسک در طول coronavirus بیماری همه گیر.

با پوشیدن ماسک بر روی صورت و حتی مردم عادی احساس رزمندگان آماده به انجام کمی خود را در این مبارزه علیه نامرئی و در عین حال مرگبار دشمن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>