SMC به استفاده از خوابگاه به عنوان مرکز قرنطینه

نوشته شده توسط Kamaal Saiyed | سورت | منتشر شده 19 آوریل سال 2020 6:01:24 am

coronavirus, coronavirus in surat, coronavirus cases in surat, surat quarantine facility, surat isolation facility, indian express news بدن مدنی منصوب S D Banglawala یک برنامه ریز شهر را مرکز آماده شده است. (بازنمودی عکس)

سورات شهرداری شرکت انتخاب شده است یک یتیم خانه-تقدیر-خوابگاه پسران در Athwagate در سورات به عنوان جداسازی و قرنطینه واحد.

حدود 200 ساکنان بین گروه سنی شش تا 16 سال پسران خوابگاه به خانه فرستاده شدند قبل از این مستند اعلام شد.

با سورت گزارش موارد مثبت تقریبا هر روز امنا از سه طبقه ساختمان تصمیم به ارائه این ساختمان خالی به دولت به طوری که می توان آن را به عنوان یک مرکز قرنطینه.

امنا از خوابگاه فرستاده بود یک پیشنهاد به شهرداری کمیسر Bachhanidhi Pani روز جمعه در مورد این پس از آن یک تیم از SMC بررسی محل در روز شنبه و تصمیم به استفاده از آن.

بدن مدنی منصوب S D Banglawala یک برنامه ریز شهر را مرکز آماده شده است.

“ما انتخاب خوابگاه به عنوان جدید ما قرنطینه در مرکز آن واقع شده است و در قلب سورات. در حال حاضر Samras مرکز در Veer Narmad جنوب گجرات دانشگاه و SMIMER بیمارستان منطقه پارکینگ بسیاری استفاده می شود به عنوان قرنطینه مراکز” Pani گفت.

متولی عضو وهاب Sopariwala گفت: “در حال حاضر ما 100 تخت. واحد مورد استفاده قرار خواهد گرفت تا وضعیت چرخش طبیعی است. در حال حاضر وجود دارد تنها تعداد کمی از کارکنان ماندن اما آنها می تواند اداره می شود.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر